Bursa Gürsu Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
1.062 kez görüntülendi

Bursa Gürsu Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Bursa Gürsu Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Bursa Gürsu Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Bursa Gürsu Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Bursa Gürsu gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Bursa Gürsu Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bursa Gürsu Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Bursa Gürsu tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Bursa Gürsu haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bursa Gürsu Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Bursa Gürsu Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Bursa Gürsu Rehberi, önemli telefonlar, Bursa Gürsu haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Bursa Gürsu Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Bursa Gürsu Resmi Kurumları, Bursa Gürsu İle İlgili Bilgi, Bursa Gürsu Tarihi, Bursa Gürsu Rehberi, Bursa Gürsu Haberleri, Bursa Gürsu Fotoğrafları, Bursa Gürsu Gelenekleri, Bursa Gürsu Türküleri, Bursa Gürsu İstatistikleri, Bursa Gürsu Haritası, Bursa Gürsu Nöbetçi Eczaneleri, Bursa Gürsu Köyleri, Bursa Gürsu Ünlüleri, Bursa Gürsu Okulları, Bursa Gürsu Sağlık Kuruluşları.

Bursa Nöbetçi Eczane Listesi İçin Tıkla:  http://www.bsm.gov.tr/eczane/eczane.asp

Bursa Gürsu Kaymakamlığı Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica