Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Burdur Tefenni Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
781 kez görüntülendi

Burdur Tefenni Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Burdur Tefenni Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Burdur Tefenni Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Burdur Tefenni Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Burdur Tefenni gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Burdur Tefenni Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Burdur Tefenni Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Burdur Tefenni tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Burdur Tefenni haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Burdur Tefenni Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Burdur Tefenni Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Burdur Tefenni Rehberi, önemli telefonlar, Burdur Tefenni haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Burdur Tefenni Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Burdur Tefenni Resmi Kurumları, Burdur Tefenni İle İlgili Bilgi, Burdur Tefenni Tarihi, Burdur Tefenni Rehberi, Burdur Tefenni Haberleri, Burdur Tefenni Fotoğrafları, Burdur Tefenni Gelenekleri, Burdur Tefenni Türküleri, Burdur Tefenni İstatistikleri, Burdur Tefenni Haritası, Burdur Tefenni Nöbetçi Eczaneleri, Burdur Tefenni Köyleri, Burdur Tefenni Ünlüleri, Burdur Tefenni Okulları, Burdur Tefenni Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica