Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Burdur Gölhisar Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
1.342 kez görüntülendi

Burdur Gölhisar Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Burdur Gölhisar Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Burdur Gölhisar Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Burdur Gölhisar Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Burdur Gölhisar gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Burdur Gölhisar Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Burdur Gölhisar Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Burdur Gölhisar tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Burdur Gölhisar haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Burdur Gölhisar Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Burdur Gölhisar Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Burdur Gölhisar Rehberi, önemli telefonlar, Burdur Gölhisar haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Burdur Gölhisar Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Burdur Gölhisar Resmi Kurumları, Burdur Gölhisar İle İlgili Bilgi, Burdur Gölhisar Tarihi, Burdur Gölhisar Rehberi, Burdur Gölhisar Haberleri, Burdur Gölhisar Fotoğrafları, Burdur Gölhisar Gelenekleri, Burdur Gölhisar Türküleri, Burdur Gölhisar İstatistikleri, Burdur Gölhisar Haritası, Burdur Gölhisar Nöbetçi Eczaneleri, Burdur Gölhisar Köyleri, Burdur Gölhisar Ünlüleri, Burdur Gölhisar Okulları, Burdur Gölhisar Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

  1. serkan diyor ki:

    burdur sokAK hayvanlarına karşı kötü dVRANIYOR

  2. serkan diyor ki:

    BURDURDA belediyeler sokaK köpeklerini zehirliyor..zehirlemek demek ciğerleri parçalanana kadar acı içinde ölmek demek sizce bu doğru mu?

  3. zekiye köklü diyor ki:

    ilçenizde belediye tarafından kayvan katliamları yapılıyopr hayvanlar canlı canlı gömülüyor bunu görüp söyleyen hayat kadını tehdit ediliyor.vesikasının iptali için çalıştığı yere baskı yapılıyor belediye bşk veli cantılav tarafından.lütfen bu konuya el atılması gereginin yapılması dileğiyle.zekiye köklü il çevre hayvan koruma görevlisi.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica