Marmara Gündem - 09 Mart 2020, Pazartesi

Bulutsuzluk Özlemi Konseri

13 Haziran 2012
886 kez görüntülendi

Bulutsuzluk Özlemi Konseri – Beyoğlu Hayal Kahvesi – Bilet Fiyatı – 19 Haziran 2012

1990’lardaki müzik çalışmaları ile Türkiye’de birçok ilke imza atan, Müzik serüvenlerinin 20. yılında tüm müzik severlerin taktirini kazanan Bulutsuzluk Özlemi Konseri ne zaman? Bulutsuzluk Özlemi Konseri nerede ve bilet fiyatları ne kadar? Bulutsuzluk Özlemi Konserinin mekanı neresi? konser hakkındaki bütün sorularınızın cevabı, Beyoğlu Hayal Kahvesi ulaşım ve iletişim bilgilerini her zaman olduğu gibi yazımızın devamında yer almaktadır.1990’lardaki müzik çalışmaları ile Türkiye’de birçok ilke imza atan Bulutsuzluk Özlemi kendi türlerinin ilklerinden biri olma özelliğini taşıyor.

Bugüne kadar kaydettikleri albümler ve Türkiye”nin her yerinde verdiği sayısız konserlerle müzikseverlerin aklından hiç çıkmayacak bir yer edindi.

Müziğine Batı kaynaklı rock melodi ve ritmlerine Anadolu”nun yüzlerce yıllık birikimini de katmayı başaran ve bu sayede büyük ilgi gören Bulutsuzluk Özlemi, Türkiye”de uzun süre tartışılan “Türkçe sözlü rock yapılır mı?” sorusuna yaptıkları müzikle cevap verdi.

Nejat Yavaşoğulları, Sina Koloğlu, Sunay Özgür, Deniz Demiröz ve Gencay Kıymaz ‘dan oluşan grup her zaman belli bir kalitenin üzerinde kalmayı başardı.

Müzik serüvenlerinin 20. yılında Bulutsuzluk özlemi, Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde sevenleriyle buluşuyorlar.

Bulutsuzluk Özlemi Konseri’nin Bilet Fiyatları;

1. Kategori – 28.50 TL

Biletleri Buradan online olarak biletix internet adresinden temin edebilirsiniz.

Mekan, Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgiler.

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
– Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– marmaragundem.org

Mekan Hakkında Bilgiler:

Beyoğlu Hayal Kahvesi  Nerede?, Adres, Ulaşım,Oturma Planı ve Harita Bilgileri İçin Tıklayın.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica