Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

Bronx Pi Sahne

28 Kasım 2011
1.420 kez görüntülendi

Bronx Pi Sahne Nerede? Ulaşım, Harita ve Adres Bilgileri

İstanbul  Taksim ilçesinde bulunan Bronx Pi Sahne, Taksim’den Tünel istimaketine doğru giderken İstiklal Caddesi üzerindeki Odakule’nin ilerisindeki Terkos Çıkmazı’nın sonundadır.  Bronx hakkında adres, ulaşım, kroki, harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bronx hakkında yorum ve görüşlerinizi yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Mekan Hakkında Bilgiler:

Canlı performansların vazgeçilmez adresi Bronx, KafePi ailesi bünyesine katıldı ve yenilenen tarzıyla sizlerle buluşuyor. Yepyeni grupların enerjik performanslarını KafePi kokteylleri içerek izlemek istiyorum diyorsanız yeni adresiniz Bronx!

Ulaşım Adres Bilgileri: İstiklal Cad. Terkos Çıkmazı No: 8 – TAKSİM / İstanbul

Taksim’e geliş için metro hattından veya son durağı Taksim olan toplu taşıma araçlarından faydalanabilirsiniz. Bronx Taksim’den Tünel istimaketine doğru giderken İstiklal Caddesi üzerindeki Odakule’nin ilerisindeki Terkos Çıkmazı’nın sonundadır.

Bronx Danışma Hattı: 0530 763 99 00

Otopark Bilgileri;

Araçlarınızı Tepebaşı TÜYAP katlı otoparkına ya da Chillout Hostel karışında bulunan otoparka bırakabilirsiniz. Mekan Tepebaşı Tüyap otoparkına ve Chillout Hostel karşısındaki otoparka 1 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Mekanın Ulaşım, Krokisi ve Resimleri:

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica