Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Breaking Bad 6. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

27 Eylül 2012
2.476 kez görüntülendi

Breaking Bad 6. sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Başlayacak?

Breaking Bad Dizisinin 6.sezon 1. Bölüm yayın tarihi henüz kesinleşmedi. Ama, Breaking Bad  gibi bir dizinin onay almaması imkansız. Ülkemizde ve Dünyada çok fazla izleyicisi olan Breaking Bad dizisi 6. sezon onayını AMC kanalından alacağına kesin gözüyle bakıyoruz.

Ayrıca şunuda belirtelim Breaking Bad 5. sezonu ikiye böldüler 4 sezondan sonra 12 bölüm daha olduğu biliniyor ama tek sezondamı yoksa iki sezondamı belli değildi. Ama bölemeye karar vermişler.Yani efsane final sezonu için bekleyeceğiz.Kesin olamamakla birlikte tahminen Breaking Bad 6. Sezon 1. Bölüm 2014 yılının temmuz ayında başlayacağını umuyoruz. Breaking Bad 6.sezon 1. Bölüm yayın tarihi kesinleştiği anda buradan sizlere bildireceğim isterseniz konu altına mail adresinizi yorum olarak bırakın Breaking Bad 6. sezon kesin yayın tarihi açıklandığında sizi bilgilendirelim.

Bilmeyenler için dizinin konusu:

Sıradan bir kimya öğretmeni olan Walter White’ın öleceğini öğrenince uyuşturucu üreticiliğine kadar uzanan özgürleşme deneyimi, çarpıcı bir kara mizaha dönüşüyor.

Doktor, hasta olduğunuzu ve yaşamak için iki seneniz kaldığını söyledi… Ne yapardınız? Dünyayı gezmek, sevdiklerinizle vakit geçirmek, asla cesaret edemediğiniz bir şeyi denemek… Tüm bunlar sizin için bir seçenek olabilir. Ancak Walter White için durum biraz farklı. The X-Files’ın yapımcısı Vince Gillian’ın imzasını taşıyan Breaking Bad, ölümle yüzleşen sıradan bir adamın sıradışı hikayesini anlatıyor.

Breaking Bad Fanları tarafından hazırlanmış bir  fragman

[pro-player width=’580′ height=’375′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=Yy-3NfMo4qk[/pro-player]

Breaking Bad 6 Sezon Posteri

DMCA.com
Yandex.Metrica