Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Bornova Yaman Göz Merkezi Randevu Alma

18 Aralık 2009
972 kez görüntülendi

Bornova Yaman Göz Merkezi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Bornova Yaman Göz Merkezi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Bornova Yaman Göz Merkezi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Bornova Yaman Göz Merkezi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Bornova Yaman Göz Merkezi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Bornova Yaman Göz Merkezi İnternet den Online Randevu Almak İçin Bornova Yaman Göz Merkezi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Bornova Yaman Göz Merkezi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Bornova Yaman Göz Merkezi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

DMCA.com

Yorumlar

  1. özdem gökalpsezer diyor ki:

    13/02/2016 cumartesi öğleden sonra muayene olmak istiyorum randevu verebilirmisiniz

Yorum Yaz

Yandex.Metrica