Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Bordo Kravat Modelleri

12 Kasım 2013
1.101 kez görüntülendi

2014 Kravat Modeli

2014 Yeni Sezon Bordo Kravat Modelleri

Takım elbise giyen erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları olan kravatların doğru seçilmesi çok önemli; çünkü bu detay görünümün tamamını etkiliyor. Moda tasarımcıları giyimine özenen erkekler için birbirinden güzel kravatlar tasarlıyorlar; bu kravatları yanlış kullanırsanız belki de çok güzel bir takım elbise ziyan olacak, doğru kullandığınızdaysa şıklığınız tavan yapacaktır. Beyaz gömleklerin yakalarını bütün asaletiyle dolduran ve özellikle gri takım elbise ile mükemmel duran bordo kravat çeşitleri şıklığına düşkün erkekler için.

Beyaz puanlı bir bordo rengi kravat siyah takım elbise içine giydiğiniz beyaz gömleğinizle mükemmel bir bütünlük oluşturur. Beyaz gömlek, açık gri yelek, koyu gri ceket ve bordo kravatla son derecede şık ve zevkli bir erkek olduğunuzu gösterebilirsiniz. Bordo zemin üzerinde mavi, hardal rengi ve gri çizgileri olan bir diagonal kravat açık mavi gömlekle nefis bir kombin oluşturur. Kendinden hafifçe desenli gri takım elbisenizi beyaz gömlekle ve bordo kravat ile tamamlayıp göğüs cebinize aynı renkte bir mendil yerleştirdiğinizde çok yakışıklı görüneceğinizden emin olabilirsiniz. Bordo rengi kravatlarınızı siyah takım elbise ile de kullanabilirsiniz. Bordolu lacivertli bir kravat lacivert takım elbisenin içindeki hafif çizgili beyaz gömlekle son derecede şık bir görünüm oluşturur.

Dikkati kravatınızın güzelliğine çekmek istiyorsanız desenli kravatları düz renkli, düz renkli kravatları desenli gömleklerin üzerine takmayı tercih edin. Puanlı, diagonal, düz, çizgili ve resimli kravatlar kıyafetlerinizi renklendirmek için sizi bekliyor. Düz renk gömleklerinizle desensiz kravat kullanacaksanız kravatın rengi gömleğinkine zıt olsun. Gömlek ve kravattan biri canlı bir renkteyse diğerinin pastel renkli olmasına dikkat edin.

DMCA.com

Yorumlar

  1. Görkem diyor ki:

    Son kravatı çok beğendim. Lütfen satın alabileceğim bir yer gösterir misiniz..?

Yorum Yaz

Yandex.Metrica