Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

2013 BMW 3 Serisi Touring Estate Özellikleri

29 Ekim 2012
1.229 kez görüntülendi

2013 BMW 3 Serisi Touring Estate Fiyatı ve Özellikleri İnceleme

bmw logo 2013

Arabanın satış fiyatı henüz açıklanmadı. Açıklandığında bu sayfamızda yer alacaktır. Yıl sonuna doğru Avrupa pazarına sunulacak olan yeni 3 Serisi Touring ilk etapta 245 PS güç üreten 2.0 litre hacimli turbo beslemeli benzinli motoru ile 328i, toplam 184 PS güç çıkışı sağlayan 2.0-litre hacimli turbo dizel ünitesi ile 320d ve en güçlü dizel motor seçeneği olan sıralı-altı silindirli turbo şarjlı 3.0-litre hacimli güç ünitesini taşıyan 330d ise 258 PS güç üretiyor.

bmw touring resim ön görünüm

Dört silindirli modeller altı ileri manuel şanzıman ile donatılırken ayrıca 330d’nin standart donanımına yer alan 8-vitesli otomatik şanzıman sistemi isteğe bağlı olarak diğer modellerde de tercih edilebilecek. Bütün versiyonlar otomatik Start-Stop sistemine sahip olarak.

bmw touring arkadan görünüm resim

Öte yandan, önümüzdeki yıl içinde 3-Serisi sedanda olduğu gibi, sıralı-altı silindirli turbo şarjlı 3.0-litre hacimli benzinli motor, dört tekerlekten çekişli versiyonlar ve daha fazla motor seçeneği Touring varyantına eklenecek.

bmw touring  iç görünüm resim

Tıpkı sedan modeli gibi, yeni 3-Serisi Touring de selefinden biraz daha büyük. (Önde +37 mm, arkada + 48 mm, toplam gövde uzunluğunda + 97 mm ve dingil mesafesinde de + 50 mm) BMW’nin raporuna göre boyutlarda yaşanan yüzde onluk artış daha fazla bagaj hacmi olarak geri dönüyor. Selefine göre +35 litre artan kargo alanı (arka koltuklar dik konumda iken) 495 litreye yükselmiş.

bmw touring bagaj iç görünüm

Diğer dikkat çeken detay ise, bagaj kapağından ayrı açılan arka cam ilk kez elektrikle çalışan (eller serbest) bir sistem ile sunuluyor. Ayrıca mevcut seçenekler arasında tavan-rayları ve tam panoramik cam tavan bunuyor.

BMW 3 Series Touring Estate Video İnceleme

Otomobil ile ilgili görüşleriniz yorum bölümümüzden yapabilirsiniz.

2013 BMW 3 Serisi Touring Estate Özellikleri Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica