Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

Black Sails 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

12 Mayıs 2016
18 kez görüntülendi

 

Black Sails 4. Sezon Ne Zaman

 

2014 yılında Amerika’nın Starz kanalında başlayan ve henüz 3. sezonu dahi  başlamadan 4. sezon için onay almayı başaran Black Sails dizisi 3. sezon finalini 26 Mart tarihinde yaparak herkesin aklında 4. sezon ne zaman başlayacak sorusunu bıraktı. Kaptan Flint (Toby Stephens) ve adamları etrafında dönen hikâyeleri anlatmaktadır ve Robert Louis Stevenson’ın klasik romanı “Hazine Adası”ndan 20 yıl önce geçmektedir. Kendi zamanının en zeki ve hızlı adamları arasında kabul edilen Flint, adamlarına John Silver (Luke Arnold)’ı ekler. Her türlü tehdide karşı koyarak canlarını korumak için o zamanların suçlu cenneti New Providence Adası’na gitmektedirler.

blacksails (2)

Yapımcılığını Robert Levine ve Jonathan E. Steinberg’in paylaştığı, başrollerinde Jessica Parker Kennedy, Toby Stephens, Luke Arnold ve Hannah New gibi dev aktörlerin bulunduğu, 2014 yılında en iyi ses kurgu ve en iyi yardımcı görsel efekt dallarında 2 Emmy Ödülü kazanan Starz’ın korsanlık ve dram temalı dizisi Black Sails, ilk iki sezonunda bölüm başı ortalama 4.5 milyon ratingle geçtiğimiz 3 yıl boyunca büyük bir başarıya ulaşmıştı. Bu durumda 4. sezon onayına etki eden büyük bir faktör oldu. Dizi konusu itibariyle Robet Louis Stevenson tarafından yazılan Treasure Island romanının 20 yıl öncesini ele alıyor.

blacksails (3)

Dizinin ilk 3 sezonununda ilk bölümleri Ocak ayının sonlarında yayınlanmaya başlamıştı. 4. sezon başlangıcı için herkesin tahmini 2017 Ocak ayının sonları olacağıydı. Yakın zamanda Starz’dan gelen açıklamaya göre Black Sails dizisi yeni sezonu ile 21-28 Ocak 2017 tarihleri arasında seyircisi ile buluşacak. Dizinin yeni sezonu da önceki iki sezon gibi 10 bölümden oluşacak. Yapımcı Steinberg’in yaptığı bir açıklamaya göre ise yeni sezonda Luke Arnold’un canlandırdığı John Silver karakteri ile ilgili daha fazla detayın gözler önüne serileceği öğrenildi.

Black Sails 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica