Birimiz Hepimiz İçin Programına Nasıl Gidilir

17 Kasım 2009
809 kez görüntülendi

Birimiz Hepimiz İçin Programına Nasıl Gidilir 

birimiz-hepimiz-icin

Star Tv de Yayınlanacak Olan  Mehmet Ali Erbil Birimiz Hepimiz İçin  Programına Nasıl Gidilir ? Birimiz Hepimiz İçin Programına Nasıl Gidilir Aşağıda Açıkladığım Şekilde Gidilir Ben Hiç Gitmedim Ama Araştırdım Buldum.  Evet konumuza geri dönelim konumuz Birimiz Hepimiz  Programına Nasıl Gidilir? evet yukarıda da yazdığım gibi gidilir Birimiz Hepimiz  Programına  Gidenler Yorum yazmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Ekranların efsanevi sunucusu Mehmet Ali Erbil Star TV ekranlarında yayınlanacak yepyeni bir programla izleyicileriyle buluşuyor. Hafta içi her akşam 16:00’da canlı olarak yayınlanacak ‘Birimiz Hepimiz İçin’ Mehmet Ali Erbil’le hem eğlendiriyor, hem de kazandırıyor.

‘Birimiz Hepimiz İçin’ programında Mehmet Ali Erbil’in sorduğu sorulara, beşer kişilik aile, arkadaş ya da meslek grubundan oluşan iki takım yanıt veriyor. Beş etaptan oluşan yarışmada, 100 kişiye sorulan soruların en popüler yanıtlarını bulan takım final oynamaya hak kazanıyor. Finalde ise kazanan takımdan iki kişiye beş soru daha soruluyor ve başarılı olurlarsa büyük ödülü alıyorlar.

Sürpriz ödülleri, eğlenceli etapları ve Mehmet Ali Erbil’in esprili sunumuyla izleyicileri ekrana bağlayacak “Birimiz Hepimiz İçin” 16 Kasım’dan itibaren hafta içi her akşam Star’da…

Mehmet Ali Erbil Birimiz Hepimiz İçin Programına katılmak için Aşşağıdaki Bağlantıya Tıklayın ;

http://www.startv.com.tr/Basvuru/birimizhepimizicin.aspx

Bu yazı 26.06.2013 tarihinde güncellenmiştir. Ancak yarışma uzun zaman önce sonlandı bilginiz olsun.

DMCA.com

Yorumlar

  1. ahmet başçı dedi ki:

    ben sizi yarışmanızı çok seviyorum ve arkadaşlarla her zaman izlemektiyiz bu yarışmayı

Yorum Yaz

Yandex.Metrica