Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Biri Bizi Durdursun Yarışması Başvuru Formu

9 Temmuz 2013
1.163 kez görüntülendi

Biri Bizi Durdursun Yarışması Resim

Fox Tv Biri Bizi Durdursun Yarışması Başvuru Formu – Biri Bizi Durdursun Yarışmasına Nasıl Gidilir?

Pazartesi günleri Fox Tv televizyon kanalında yayınlanmaya başlayan, sunuculuğunu Ertem Şener’in yaptığı Biri Bizi Durdursun Yarışma programına izleyici, seyirci veya yarışmacı olarak nasıl gidilir? Biri Bizi Durdursun Fox Tv Yarışma programına nasıl katılırım? Başvuru formu nerede? Biri Bizi Durdursun Yarışması Mülakat nasıl gibi bütün bu sorularınızın cevabı bu sayfamızda yer almaktadır.

Biri Bizi Durdursun Yarışma programı 8 Temmuz 2013 Pazartesi günü Saat 20:30’da Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başladı. Biri Bizi Durdursun Yarışması hakkında bilgileri bu sayfamızdan paylaşmayı düşündüm, umarım yararlı bir bilgi olur, evet konumuza geri dönecek olursak konumuz, Biri Bizi Durdursun Yarışmasına Nasıl Gidilir? evet aşağıda bağlantısını paylaştığım başvuru formunu doldurarak yarışmaya başvuru yapabilir, katılabilirsiniz. Biri Bizi Durdursun Yarışmasına katılanlar yorum yazmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Fox Tv Biri Bizi Durdursun Yarışması ve Başvuru Formu Hakkında Bilgiler

Ertem Şener Biri Bizi Durdursun Yarışması

Biri Bizi Durdursun Yarışmasının Formatı Nedir?

Heyecan dolu deyim yerindeyse çok taze bir yarışma! 4’er kişilik 2 takım! Tek amaçları büyük ödülü kazanmak Gerçekleştirilen oyun sonrasında kazanan takım isterse büyük ödüle doğru gitmeye devam ediyor ve paralarını kat ve kat katlıyor. Riskler, Heyecan,Adrenalin, Hırs ve Eğlence, Hepsi yeni yarışma programı Biri Bizi Durdursun’da.  Takımınıza güveniyorsanız,  yarışmaya birlikte başvurun ve  büyük ödülü kazanma fırsatını kaçırmayın.  Biri Bizi Durdursun FOX TV’de başladı. Başvuru formu için BURAYA tıklayın. 

Biri Bizi Durdursun Tanıtım Videosu

Sayfanın Konuları:  Biri Bizi Durdursun Yarışması mülakat, Biri Bizi Durdursun Yarışması kimler katılabilir, Biri Bizi Durdursun Yarışması nasıl katılınır,Biri Bizi Durdursun Yarışması programına nasıl gidilir?

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica