Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Bir Şarkısın Sen Yarışmasına Nasıl Gidilir

25 Kasım 2009
877 kez görüntülendi

Atv’de yayınlanan Pınar Altuğ ve Erol Evgin’in  Sunduğu Bir Şarkısın Sen Yarışma Programına Nasıl Gidilir? Bir Şarkısın Sen Yarışma Programına Nasıl Gidilir? Aşşağıda Açıkladığım Şekilde Gidilir Ben Hiç Gitmedim Ama Araştırdım Buldum. Bu Konuyuda Sizlerle Paylaşmayı Düşündüm Umarım Yararlı Olur Evet konumuza geri dönelim konumuz Bir Şarkısın Sen Yarışma Programına Nasıl Gidilir? evet Aşşağıda yazdığım gibi gidilir Bir Şarkısın Sen Yarışma Programına Gidenler Yorum yazmak isterseniz aşşağıdaki yorum bölümüzü kullanabilirsiniz.

http://i.atv.com.tr/atvfotolar/HaberFoto/bir_sarkisin_sen_h.jpg

Son 50 yılın en sevilen Türkçe parçaları, tüm Türkiye genelinde yapılan elemeler sonucu seçilen 20 muhteşem sesli çocuk tarafından seslendiriliyor.
30 kişilik dev bir orkestra çocuk yıldızlara eşlik ediyor, her hafta 4 ünlü konuk, sohbetleri ve şarkılarıyla unutulmaz gala gecelerine damgasını vuruyor. Sunuculuğunu, yılların usta sanatçısı, sesiyle müziğe büyük yorum katan EROL EVGİN ve ekranların vazgeçilmez sunucusu PINAR ALTUĞ”UN üstlendiği “”BİR ŞARKISIN SEN”” atv ekranlarında…

Bir Şarkısın Sen Yarışması İletişim Bilgileri:

Adres: Barbaros Bulvarı. No: 125, Cam Han, Beşiktaş, İstanbul
Telefon: 0 216 474 20 20
E-posta: [email protected]

Atv’de Yayınlanan Pınar Altuğ ve Erol Evgin’in Sunduğu Bir Şarkısın Sen Yarışma Programına Katılmak için Aşşağıdaki Bağlantıya Tıklayın:

http://www.atv.com.tr/Yayinlar/magazin_eglence/bir_sarkisin_sen

DMCA.com

Yorumlar

 1. iremceylan diyor ki:

  ben katılmak istiyorum ama annem izin vermiyor

 2. AYTEN diyor ki:

  PROGRAM SARKICI OLMAK ICIN MIII

 3. nilay diyor ki:

  benim sesim çok güzel aileminde desteğiyle ben başvuru yaptım ama sonuç gelmedi ne zmn gelir acaba bu konu bilgi verebilirmisiniz çok merak ediyorum??….

 4. kübra diyor ki:

  bn kübra bnde gelmek istiyorum lütfen bn istanbul evren ilköğretim okulunda okuyorum lütfen bnde gelmek istiyorum:(

 5. fatma ünver diyor ki:

  BURSA]YILDIRIM YAVUZSELİM ne olur konuşun ve ikne edin

 6. fatma ünver diyor ki:

  benim adım fatma bnm sesim çok güzel ve ailem istemiyo gitmemi ne olur konuşun ailemle ben bursa hasan öztimur okulunda okuyorum ve ev adresimi söylüyorum ne olur annemi ikna edin :(

Yorum Yaz

Yandex.Metrica