Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

Beyrut Performance Nerede ve Nasıl Gidilir?

17 Haziran 2016
70 kez görüntülendi

 

beyrut performance-adres

 

İstanbul’da yaşıyorsanız ve gece hayatını seviyorsanız Beyrut Performance da sizin sevebileceğiniz hafta sonunuzu güzel değerlendirebileceğiniz önemli sahnelerden birisi. Bugüne kadar yerli ve yabancı birçok sanatçının sahne aldığı Beyrut Performance nerede ve nasıl gidilir? İstanbul’da Anadolu Yakası’ndaki en büyük ve önemli canlı performans mekânlarından biri olan Beyrut Performance birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Yabancı sanatçıların da sıkça yer aldığı mekân son zamanlarda konsere gitmeyi sevenlerin favori mekânları haline geldi.

beyrut-performance-nerede

Şehir merkezinden de uzak olması konser dinlenilecek en iyi mekânlardan birisi yapıyor burasını. Şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzak bir şekilde sevdiği sanatçıları dinlemek ve iyi vakit geçirmek isteyenler için biçilmiş kaftan. Yeni açılan bir mekan olmasına rağmen müdavimleri azımsanacak kadar az değil. Her ay yeniden düzenlenen konser takvimini takip ederek sevdiğiniz sanatçıyı dinleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

beyrut-performance-nasil-gidilir

Beyrut Performance Nerede?

Kordonboyu Mah. Tekel Cad. Meltem Sok. No: 02 Kartal-İstanbul /Anadolu Yakası

0533 386 35 36 – 0216 374 24 24

Beyrut Performance’a Nasıl Gidilir?

Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız ve İstanbul’u iyi biliyorsanız Beyrut Performance’ı da bulmanız çok kolay olacaktır. Anadolu Yakası ‘nda bulunan Beyrut Performance ‘a gitmek için toplu ulaşım aracı kullanacaksınız Kartal – Bostancı sarı dolmuşlarını veya Kartal – Kadıköy minibüslerini ve belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Kendi aracınız varsa ve o şekilde gidecekseniz Kadıköy istikametinden Bağdat Caddesi ‘ne çıkın. Kartal istikametinden dümdüz devam ederek Turgut Özal Bulvarı ‘na bağlanın. Sahil boyunca bu yol üzerinden dümdüz devam edin daha sonra karşınıza Çanakkale Caddesi yol ayrımı çıkacak. Çanakkale Caddesi ‘ne girin ve 3. sağdan Tekel Caddesi ‘ne girdikten sonra Meltem Sokak ‘tan mekana ulaşın.

 

Beyrut Performance Nerede ve Nasıl Gidilir? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica