Beypazarı’nda Mobese Çalışmalarına Başlandı

17 Ağustos 2011
977 kez görüntülendi

Beypazarı’nda Mobese Kamera Sistemi Çalışmalarına Başlandı

Sonunda Beypazarı ilçeside mobese kamera yayınlama sistemine kavuşacak. Güvenliğimizi sağlamakta çok yararlı bir uygulama olan mobese kameraları beypazarı ilçesinde kurulmaya başlandı haberin detayları yazımızın devamında.

Ankara’nın güzel ilçelerinden biri olan Beypazarı ilçesinde kurulacak olan Mobese sistemi için gerekli olan altyapı çalışmaları Beypazarı Belediyesi tarafından başlatıldı.

Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde 7 ayrı noktaya kurulacak olan sistemin elektrik ve telekom bağlantılarının yapılabilmesi için karayolları tarafından asfalt çalışması yapılmadan önce kabloların geçeceği kılıf boruların montajı Beypazarı Belediyesi tarafından yapılıyor.

Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp alt yapı için gerekli olan tüm maliyetlerin Belediye tarafından üstlenildiğini, bu bağlamda kazı çalışmalarının ve boru montajlarının kendileri tarafından yapıldığını belirterek, ana bulvar üzerindeki asfalt çalışması tamamlanmadan tüm geçişleri yapacaklarını ifade etti.

Özalp, Bedaş tarafından kullanılması amacı ile her mobese direği için 2 kılıf boru monte ettiklerini, geçişler için ana bulvara toplamda 1 km boru döşeyeceklerini belirtti.

Kaynak: http://www.seyelan.com.tr/haber/1131/beypazari-belediyesi-mobese-calismalarina-basladi.html

Beypazarı’nda Mobese Çalışmalarına Başlandı Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. Kadir diyor ki:

    devlet mobese kayıtlarını açsın alem memleket görsün

Yorum Yaz

Yandex.Metrica