Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Beykoz Küçüksu Plajı Nerede ve Nasıl Gidilir?

23 Temmuz 2013
815 kez görüntülendi

Beykoz Küçüksu Plajı Resim

Beykoz Küçüksu Plajı Nerede ve Nasıl Gidilir? Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

İstanbul’un Beykoz ilçesinde boğaz köprüsü manzarası olan Beykoz Küçüksu Plajına nasıl gidilir? Beykoz Küçüksu Plajı nerede Plaj hakkında adres, ulaşım ve harita bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu plajda bulunduysanız Beykoz Küçüksu Plajı veya farklı plajlar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Beykoz Küçüksu Plajı Nerede, Nasıl Gidilir?

Plaj Hakkında Bilgiler:

Beykoz Küçüksu Plajı, İstanbul boğazında müthiş boğaz köprüsü manzarası ile 350 kişiye denize girme ve güneşlenme imkanı sunmaktadır. yaklaşık 300 metre uzunluğunda olan plajda, 200 şezlong, 200 şemsiye, 1 adet cankurtaran kulesi, 5 cankurtaran çalışanı, 1 adet can kurtarma botu, 1 adet ambulans, 1 büfe, 4 adet wc-lavabo, 10 giyinme kabini, 78 adet soyunma dolabı, 8 tuvalet ve 1 adet 6 kişilik açık duş yeri bulunmaktadır.

Son olarak Beykoz Küçüksu Plajı ücretli mi diye soracak olursanız, plaja giriş ücretsizdir.

Beykoz Küçüksu Plajına Ulaşım;


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Beykoz Küçüksu Plajı

Adresi:  Küçüksu / Beykoz

Beykoz Küçüksu Plajı Resimleri, Fotoğrafları

Beykoz Küçüksu Plajının denizi nasıl diye soracak olursanız, temiz ve yosun bulunmuyor, ama genede yukarıda bulunan resim galerisinden plaj resimlerini inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Plaj hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica