Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Beykoz Çocuk Göğüs Hastalıkları Hastanesi Randevu Sistemi

9 Aralık 2009
1.085 kez görüntülendi

Beykoz Çocuk Göğüs Hastalıkları Hastanesi Randevu Sistemi

Bu Web Sayfası Beykoz Çocuk Göğüs Hastalıkları Hastanesi Online Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Beykoz Çocuk Göğüs Hastalıkları Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır…

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Beykoz Çocuk Göğüs Hastalıkları Hastanesi Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. İnternet’den Online Randevu Almak İçin Beykoz Çocuk Göğüs Hastalıkları Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Beykoz Çocuk Göğüs Hastalıkları Hastanesi Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz’den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

MarmaraGundem.org

Beykoz Çocuk Göğüs Hastalıkları Hastanesi Randevu Sistemi Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. özlem diyor ki:

    merhabalar ben randevu alamadım acaba nasıl alabilrim

  2. dilek taştan diyor ki:

    Beykoz Çocuk Göğüs Hastalıkları Hastanesi Randevu Sistemi Hakkında Verdiğiniz Bilgiler İçin Çok Teşekkür ederim Faydalı Bilgiler.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica