Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Beştepe Ahmet Örs Hastanesi Randevu Alma

26 Aralık 2009
1.234 kez görüntülendi

Beştepe Ahmet Örs Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Beştepe Ahmet Örs Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Beştepe Ahmet Örs Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Beştepe Ahmet Örs Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Beştepe Ahmet Örs Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Beştepe Ahmet Örs Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Beştepe Ahmet Örs Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Beştepe Ahmet Örs Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Beştepe Ahmet Örs Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.
Not : Beştepe Ahmet Örs Hastanesi İnternet Site Adresine Aşşağıdaki Bağlantılardan yada Sitemizin Üst Kisminda Bulunan Arama Formundan Ulasabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

  1. Marmara Haber diyor ki:

    burası hastanenin sitesi değil lütfen randevu taleplerinizi yukarıda bulunan linkten alınız.

  2. Zeynep Tunç diyor ki:

    Ben telefon numaranıza ulaşmak istiyorum
    ulaşıyorum ama bu numara kullanılmamaktır diyo çok acil…(Lütfen telefon numaranızı verin)

Yorum Yaz

Yandex.Metrica