Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Beşiktaş Kültür Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

15 Nisan 2013
1.147 kez görüntülendi

Beşiktaş Kültür Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? – BKM, Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

Beşiktaş Kültür Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Sinanpaşa Mahallesinde yer alan Beşiktaş Kültür Merkezi mekanına nasıl gidilir? Beşiktaş’ın merkezinde Çarşı içinde Mıstık Pasajı’nda bulunan Beşiktaş Kültür Merkezi, Barbaros Bulvarına 50 m, Beşiktaş vapur iskelesine 250 m mesafededir. Mekan Sinanpaşa Camii’nin arkasında kalır. Beşiktaş’a Üsküdar ve Kadıköy’den vapur ile, Sarıyer ve Taksim’den otobüs ve dolmuş ile, Eminönü, Mecidiyeköy ve Ortaköy’den otobüs ile ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Kültür Merkezi mekanı hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu mekanda bulunduysanız Beşiktaş Kültür Merkezi veya farklı mekanlar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Beşiktaş Kültür Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

Mekan Hakkında Bilgiler;

İstanbul’da yaşanan salon sıkıntısına çözüm getirmek, geniş ve tecrübeli oyuncu kadrosu ile farklı projelere imza atmak amacıyla 1994’te Necati Akpınar ve Yılmaz Erdoğan tarafından kurulan Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM), zaman içerisinde bünyesinde oluşturduğu BKM Film ile sinema ve televizyon yapımlarının, BKM Organizasyon ile ise farklı etkinliklerin hayata geçmesiyle bugüne kadar sayısız konser, gösteri, şenlik, panel ve seminer gibi projeye de ev sahipliği yaptı.

Beşiktaş Kültür Merkezi Ulaşım, Toplu Taşıma Bilgileri;

Adres: Sinanpaşa Mah. Hasfırın Cad. No:75 BEŞİKTAŞ / İstanbul

Beşiktaş’ın merkezinde Çarşı içinde Mıstık Pasajı’nda bulunan Beşiktaş Kültür Merkezi, Barbaros Bulvarına 50 m, Beşiktaş vapur iskelesine 250 m mesafededir. Mekan Sinanpaşa Camii’nin arkasında kalır. Beşiktaş’a Üsküdar ve Kadıköy’den vapur ile, Sarıyer ve Taksim’den otobüs ve dolmuş ile, Eminönü, Mecidiyeköy ve Ortaköy’den otobüs ile ulaşabilirsiniz.


Daha Büyük Görüntüle

Beşiktaş Kültür Merkezi Otopark Bilgileri;

Aracınızı Ortabahçe Caddesi üzerinde bulunan Büyük Beşiktaş Katlı Otoparkına, açık otoparka ve cadde üzerine bırakabilirsiniz. Ayrıca Şair Nedim Caddesi üzerindeki Migros katlı otoparkını kullanabilirsiniz.

Beşiktaş Kültür Merkezi Oturma Planı Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica