Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Bayanlar En Çok Nelerden Hoşlanır

25 Kasım 2009
1.235 kez görüntülendi

Bayanlar En Çok Nelerden Hoşlanır?

Son günlerde  bu soru ile çok karşılaşmaya başladım bir araştırayım dedim internette google amca’da baya araştırma yaptım ama düzgün bir sonuca ulaşamadım. Bende size sormaya karar verdim evet evet size bu yazıyı şuan okuyan kişiye sorayım dedim sence  Bayanlar En Çok Nelerden Hoşlanır? yazının devamına Bayanlar En Çok Nelerden Hoşlanır ? diye bir anket yapayım dedim fakat seçenekler çok olduğu için anket baya uzun olacaktı ve pek sağlıklı sonuç vermeyecekti. Peki ne yapmaya karar verdim tabiki yorum bölümümüzü kullanmaya karar verdim aşağıdaki yorum formumuzu kullanarak meşhur  Bayanlar En Çok Nelerden Hoşlanır ? sorumuza cevap bulmaya çalışacağız. yada yukarıdaki bağlantıya tıklayarak benim yazdığım Kızlar En Çok Nelerden Hoşlanır sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Kızlar En Çok Nelerden Hoşlanır?

bayanlar en çok nelerden hoşlanır

Kadınlar nelerden hoşlanır. Bir bayan ile nasıl konuşulur, bir kızla ilk konuşma nasıl olmalıdır, nasıl aranan erkek olunur gibi sorular çoğu erkeğin aklına takılan sorulardır. Peki hiç kendinize dünyada erkek arayan bayan sayısı kaçtır gibi bir soru sordunuz mu. Etrafımda yaptığım incelemeye göre kızlarda kadınlarda doğru erkeği bulamadıklarından yakınmaktadırlar. Peki doğru erkek nasıl olunur. Şimdiki yazı dizimizde bayanları nasıl etkileriz konusunda detaylı bilgi vereceğiz.

Öncelikle hoşlandığınız bayanı uzaktan sevmeyi bırakınız. Kadınlar cana yakın konuşkan bir o kadarda atılımcı erkekleri sevmektedir. İçine kapanık erkek olarak kalırsanız akşamları yatağa yattığınızda neden herkesin kız arkadaşı varda benim yok gibi sorularla muhatap olmak zorunda kalırsınız. Şimdi kendi kendinize soruyorsunuzdur NEDİR BU KIZLARIN DERDİ :=) Kızların derdi sizlersiniz içinizdeki kapalı hazineyi keşfetme sırası geldi.

Kızların en çok hoşlandığı şeyler güzel sözler duymaktır. Öncelikle bir bayana nasıl güzel söz söylenir konusunda kendinizi geliştirmelisiniz. Seni seviyorum çok güzelsin demekle iş bitmiyor. Sürekli ve istikrarlı olmak gerekmektedir. Diretin utanmayın üzerine gidin. 1 güzel söz söyleyip 3 gün susmayın güzel sözleriniz peşi sıra gelsin ve bunu alçalmak olarak görmeyin. Bunu severek yapmanız çok önemli. Giydiği kıyafetten yaptığı yemeğe kadar her şeyi takdir edin. Beğenmediğiniz bir şey varsa bile tatlı sözle ima ederek anlatmaya çalışın göreceksiniz ki kız arkadaşınız gün den güne size bağlanacak.

Kadınlar çiçekleri sever. Kız arkadaşınıza bir çiçeği çok görmeyin. Onu gül bahçelerinden gezdirmek, gül kokan sokaklarda eline tutmak gibi hayallere sürükleyin. Emin olun bu hayallerin olmasını zamanda sizde isteyeceksiniz. Yeter ki tüm bunları inanarak yapın.

Özel günleri hatırlayın. Özel günleri hatırlamayan erkekler yok olmaya mahkumdur. Doğum günü, evlilik yıl dönümü, çıkma yıl dönümü vb. Bunları asla ve asla unutmayın.

Kendinize bakın. Kadınlar yanlarında beğenilen erkekleri sever. Sizi kaybedeceğim korkusuyla yaşamayı öğretin :=) Biraz insafsızca gelebilir ama kalbiniz onun için atıyor bundan dolayı her hangi bir sorun yok.

En önemlisi ise samimi olun…

Sevgiliniz yok o zaman öncelikle neden benim sevgilim yok sorusunu kendinize sormaktan vazgeçin. Tarzınızı değiştirin. İnsan içine çıkın. Espiritüel olmaya ve çene baz olmaya özen gösterin. Bayanlar tipten çok çeneye önem verir bunu unutmayın. Vazgeçilmez grubunuzun en iyisi olmaya çalışın.
Tüm bunları yaptığınız takdirde vazgeçilmez bir erkek olacaksınız buna emin olun.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica