Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Bayan Saç Modelleri 2014

5 Ağustos 2013
1.716 kez görüntülendi

2014 Dağınık Topuz Saç Modelleri

2014 Bayan saç modelleri 

Bayanların duruşlarında ve görünümlerinde çok büyük etkisi olan saç modellerinde her sezon farklı tasarımlar kadınların tarzlarının değişmesini sağlarken bayan saç modelleri 2014 kataloglarındaki farklı şekillerden biri mutlaka size yakışacaktır.

Saç tasarımcılarının bayanların farklı yüz hatlarına, stillerine uygun olarak alternatiflerle hazırladıkları saç modellerinde günlük hayatınızda, ofis ortamında veya özel gecelerde hem rahat edeceğiniz hem de güzel görüneceğiniz bir tasarım mutlaka yer almaktadır. Son yıllarda doğal görünümün modası bayanların saç modellerinde kendini gösterirken 2014 yılına da bu tarz damgasını vuracaktır. Dağınık uzun saçlar, at kuyrukları, dağınık topuzlar bu sezon sizlerin her ortamda tercih edeceğiniz modeller arasında yer alabilir. Bu sezon feminen yönünüzü ortaya çıkarmanız da sizlerin seçimi olacağını düşündüğüm doğal dağınık uzun saçlarınızı özel gecelerde yanlardan bukleler vererek şekillendirmeniz mümkün olacaktır.

Geçen sezon özellikle ünlülerin saç modeli tercihlerinde yer alan asimetrik kesimler ve bob saç modelleri bu sezonda kısa veya orta uzunluktaki saçlara sahip bayanlar tarafından kullanılacaktır. Kadınların çocuksu olduğu kadar dişi bir görünüm sergilemelerini rahatlıkla sağlayan at kuyrukları yanda ve arkada toplanarak bayanların tercihlerinde yer alacağı gibi bu modelle güzel bir görünüm yakalamanız çok kolaylaşacaktır. Yaz aylarında bayanların duş aldıktan sonra sokağa fırlamış havasına büründüğü ıslak görünümlü saçlar özellikle dişi görünmek isteyen kadınların tercihi olabilir. Bu sezon düğün yapmayı düşünen gelin adaylarının tercihlerinde her zaman olduğu gibi topuzlar öncelikli olarak tercih edilmekle birlikte kısa, orta saç uzunluğundaki bayanlar için farklı tasarımlar arasından seçim yapma şansınız olacaktır.

2014 Saç modelleri sizce nasıl yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz…

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica