Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Batıkent Özel Bilgi Hastanesi Randevu Alma

26 Aralık 2009
1.714 kez görüntülendi

Batıkent Özel Bilgi Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Batıkent Özel Bilgi Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Batıkent Özel Bilgi Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Batıkent Özel Bilgi Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Batıkent Özel Bilgi Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Batıkent Özel Bilgi Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Batıkent Özel Bilgi Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Batıkent Özel Bilgi Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Batıkent Özel Bilgi Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.
Not : Batıkent Özel Bilgi Hastanesi İnternet Site Adresine Aşşağıdaki Bağlantılardan yada Sitemizin Üst Kisminda Bulunan Arama Formundan Ulasabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

  1. Okan Ünver diyor ki:

    VATAN BİLGİSAYARDA 0 İNDİRİM VAR BÜTÜN ÜRÜNLERDE İSTANBUL YOLU ÜZERİ BATIKENT ANKARA SAMSUNG TABLERDE ÇOK ÖZEL… Keşke lapa lapa kar yağsa her yer bembeyaz olsa çıksak dışarı üşüsek temiz hava alsak ama nerdeee…

Yorum Yaz

Yandex.Metrica