Marmara Gündem - 20 Aralık 2017, Çarşamba

Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi Randevu Sistemi

10 Aralık 2009
1.475 kez görüntülendi

Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi Randevu Sistemi

Bu Web Sayfası Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi Online Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi,

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi Randevu sistemi,

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi online Randevu Al


İstanbul Sarıyer’de bulunan Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi internet yoluyla randevu almak için TIKLAYINIZ..

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi telefonla randevu almak için aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz;
0212 323 70 70 (5 Hat)

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır…

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. İnternet’den Online Randevu Almak İçin Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz’den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

MarmaraGundem.org

Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi Randevu Sistemi Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

 1. Ramazan diyor ki:

  Ramazan baş
  Kontürol
  Tümör bölümü
  Ortobeti

 2. hakan diyor ki:

  Randevu almak istiyorum yarına nasıl randevu alabilirim

 3. dilek taştan diyor ki:

  Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi Randevu Sistemi Hakkında Verdiğiniz Bilgiler İçin Çok Teşekkür ederim Faydalı Bilgiler.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica