Marmara Gündem - 09 Mart 2020, Pazartesi

Bakırköy Osmaniye Dispanseri Randevu Sistemi

14 Aralık 2009
1.601 kez görüntülendi

Bakırköy Osmaniye Dispanseri Randevu Alma ve Randevu Sistemi

Bu Web Sayfası Bakırköy Osmaniye Dispanseri Online Randevu Alma ve Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Bakırköy Osmaniye Dispanseri İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır…

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Bakırköy Osmaniye Dispanseri Randevu Alma ve Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. İnternet den Online Randevu Almak İçin Bakırköy Osmaniye Dispanseri İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Osmaniye Hastanesinden Randevu Almak İçin TIKLAYIN

Bakırköy Osmaniye Dispanseri Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

İstanbul Devlet Hastaneleri Adres ve Telefon Bilgilerine Ulaşmak İçin Tıklayın

DMCA.com

Yorumlar

  1. Marmara Haber dedi ki:

    MHRS Online Randevu almayı deneyiniz geçmiş olsun

  2. nihal olgunöz dedi ki:

    Merhaba, Bakırköy Osmaniye Ssk dan http://randevu.istanbuleah.gov.tr/ adresinden online randevu almaya çalıştığımız zaman hata alınmaktadır. Hangi adresten randevu alabiliriz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Yorum Yaz

Yandex.Metrica