Bakırköy Dr Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Sistemi

10 Aralık 2009
924 kez görüntülendi

Bakırköy Dr Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Sistemi

Bu Web  Sayfası  Bakırköy Dr Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Bakırköy Dr Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘nden Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecekti
r.Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır…

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Bakırköy Dr Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.  İnternet’den Online Randevu Almak İçin Hastanenizin İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz’den Bizi Bilgilendirin  Düzeltelim.

Bakırköy Dr Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Sistemi Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. filiz erten diyor ki:

    Bakırköy Dr Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Sistemi Hakkında Verdiğiniz Bilgiler İçin Çok Teşekkür ederim Faydalı Bilgiler.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica