Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Bak Şu Duvara Yarışma Programına Nasıl Gidilir

17 Kasım 2009
1.136 kez görüntülendi

Star Tv de Yayınlanan Behzat Uygur’un Sunduğu Bak Şu Duvara Yarışma Programına Nasıl Gidilir ? Bak Şu Duvara Yarışma Programına Nasıl Gidilir Aşşağıda Açıkladığım Şekilde Gidilir Ben Hiç Gitmedim Ama Araştırdım Buldum.   Bu Konuyuda Sizlerle Paylaşmayı Düşündüm Umarım Yararlı Olur Evet konumuza geri dönelim konumuz Bak Şu Duvara Yarışma Programına Nasıl Gidilir? evet Aşşağıda yazdığım gibi gidilir Bak Şu Duvara Yarışma Programına  Gidenler Yorum yazmak isterseniz aşşağıdaki yorum bölümüzü kullanabilirsiniz.

http://www.startv.com.tr/Handlers/ImageView.ashx?FileID=58168&width=635&height=320

Star Tv de Yayınlanan Behzat Uygur’un Sunduğu Bak Şu Duvara Yarışma Programına katılmak için Aşşağıdaki Bağlantıya Tıklayın.

http://www.startv.com.tr/Basvuru/BakSuDuvara.aspx

Ekibine güveniyorsan grubunu topla gel ! Üç kişilik ekibinle gel yarış, büyük ödül 10.000 TL’yi KAZAN… Ayrıntılar BAŞVURU sayfamızda!

Geçen hafta Şampiyonlar Ligi maçları nedeniyle yayınlanamayan “Bak Şu Duvara” bu hafta kaldığı yerden devam ediyor.

Behzat Uygur’un sunumuyla “Bak Şu Duvara” yarışma programı zirveyi zorluyor. Japonya’da başlayıp, bugüne kadar 20 ülkede yayınlanan orijinal adıyla “ Hole In The Wall”- Bak Şu Duvara şimdi de Türkiye’de tiryakilerini yaratmaya başladı.

Üçer kişilik iki takımdan oluşan yarışmacılar, teker teker, ikili ve takım halinde duvarlarla karşı karşıya geliyor. Yarışmanın amacı, karşıdan hızla gelen duvardaki şeklin içinden geçerek puan kazanmaya dayanıyor. Yarışmacıların başarılı olabilmeleri için hem hızlı düşünme yeteneklerini kullanmaları hem de vücutlarını doğru şekle sokabilmeleri şart. Yoksa duvardan geçemeyip, havuza düşüyorlar. İlerleyen etaplarda gözleri bağlı ya da farklı nesnelerle duvarı aşmaya çalışmak da eğlenceyi katlıyor.


DMCA.com

Yorumlar

  1. mustafa erberk diyor ki:

    süper bir yarışma hastasıyım ben bunun hele Behzat Uygur beyfendi çok komik bir insan

Yorum Yaz

Yandex.Metrica