Marmara Gündem - 21 Aralık 2017, Perşembe

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

27 Eylül 2011
2.589 kez görüntülendi

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Sistemi

Bu Web Sayfası Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Online Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

Adres : Şirinevler Mahallesi, Eski Londra Asfaltı, Adnan Kahveci Bulvarı, Kamu Sağlığı Binası BAHÇELİEVLER / İST.

Ağız-Çene Cerrahisi
Ağız-Çene Cerrahisi kliniğinde paravanla ayrılmış iki bölümde ”cerrahi işlem” ve ”operasyon” bölümü olarak 2 Doktor Diş Hekimiyle hizmet verilmektedir

Genel Klinikler
Merkezimizde tüm kliniklerimiz entegre sistemde çalışılmakta ve hizmet verilmektedir

Acil
Merkezimize acil diş müdahalesi olarak başvuran hastalarımızın müdahalesi yapılmaktadır.

Total – Parsiyel Protez ( Protez Laboratuvarı )

Sabit Protez

Kurumumuzda günün teknolojik ve bilimsel yenilikleri takip edilerek her türlü sabit Prtotez (Plastik, porselen ,laminent vs.) Uzman Diş Hekimleri tarafından uygulanmaktadır.

MERKEZ BAHÇELİEVLER AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ : Adnan Kahveci Bulvarı Eski Londra Asfaltı No:141/2 Bahçelievler / İSTANBUL
Telefon : 0 212 441 53 12 pbx
Faks : 0 212 441 53 18
E-Posta : [email protected]
Web : http://www.bahcelievleragizdis.gov.tr
YEŞİLOVA DİŞ TEDAVİ VE PROTEZ MERKEZİ : Cennetmah.Yahya Kemal Beyazıt cad.No:32 KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL Telf:0212 592 00 33
Randevu Telefon : MHRS Telf: 182
BEYLİKDÜZÜ DİŞ TEDAVİ VE PROTEZ MERKEZİ : Marmara mah.Fatih Sultan Mehmet cad. Destegül sok. Yakuplu/BEYLİKDÜZÜ 0212 8768199 fax:0212 8760801

İnternetten Randevu almak için ;http://www.hastanerandevu.gov.tr/
Telefonla Randevu almak İçin : 182

MHRS nedir?

MHRS; vatandaşların Sağlık Bakanlığına bağlı 2 ve 3. basamak Hastaneler ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri için 182 MHRS

Çağrı Merkezini arayarak canlı operatörlerden kendilerine istedikleri hastane ve hekimden randevu alabilecekleri bir uygulamadır.

Randevu nasıl alınır?

Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır.
182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan, vatandaş bilgilerini doğrular.
Vatandaş randevu talebinde bulunduğu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.
Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.
Randevu nasıl iptal edilir?

Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır. Bu arama randevu zamanından önce yapılmalıdır.
182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
Vatandaş iptalini istediği randevusunun, tarih ve zamanını asistana iletir. Asistan tarafından ilgili randevu iptal edilir.

 

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. feragat diyor ki:

    dokuz çoçuğuma sünnet nedeniyle randevu istiyorum en yakın zamanda olursa iyi olur lütfen

Yorum Yaz

Yandex.Metrica