Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Baharda Gezilecek 5 Yer

4 Nisan 2016
39 kez görüntülendi

BAHARDA GEZİLECEK 5 YER

Baharın gelmesiyle yeşeren ve canlanan doğa bizi kendine davet ediyor. Yeşili ve maviyi doyasıya yaşayabileceğimiz baharda gidilmesi gereken 5 yer ile baharın tadını doyasıya çıkarabiliriz.

DATÇA

Datça, baharda yeşeren papatya ve gelincik tarlaları sizlere görsel şölen sunuyor. Canlı ve enerjik doğasını size sunan Datça baharın gelmesiyle yeşile bürünen doğasının yanında masmavi deniziyle de size her anlamda tatil şöleni sunuyor. Tekne turlarıyla denizi doyasıya yaşayabilirken tekne istikametinizi Selimiye köyü ve Bozburun ikametine çevirerek bu noktalarda dinlenebilirsiniz.

datca

CUNDA

Balıkesir’in size sunduğu Cunda, doğası ve turizmi ile size kucak açıyor. İlkbaharı Ege’de karşılamak istiyorsanız samimi ve şirin bir ortam sunan Cunda, tam size göre. Baharda gidilecek en iyi yerler arasında özel bir noktada olan Cunda Şeytan Sofrası’ndan Ege manzarası sunarken aynı zamanda siz zengin Ege mutfağı lezzetlerini ikram ediyor.

cunda-adasi

TRABZON

Her mevsim yeşil olan Trabzon İlkbaharda da gidilmesi gereken özelliklere sahip. Atatürk Köşkü, Ayasofya Müzesi, Sümela Manastırı ile size kültür gezisi fırsatı sunan Trabzon, doğa harikası yaylaları ile de size kucak açıyor.

trabzon-sumela-manastiri

BURSA

Yeşil Bursa unvanını hak eden Bursa baharda da doğa harikası noktaları ile öne çıkıyor. Tarihi eserleri ile kültür gezisi imkânı sunan Bursa doğal noktaları ile de doğa gezisi imkânı sağlıyor. Baharda gidilecek en iyi 5 yer arasında yer alan Bursa doğal şehir konseptine sahip.

Baharda Gezilecek 5 Yer Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica