Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma

29 Mart 2013
548 kez görüntülendi

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma – Bafra Diş Hastanesi MHRS Randevu Al

Bu sayfamızı, Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi randevu alma ve  internetten online randevu alma sistemi değiştiği için ziyaretçilerimizi mhrs ile Bafra adsm randevu alma konusu hakkında detaylı bilgilendirmek için hazırladık.

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinden mhrs ile internet’den online randevu almak için yapmanız gerekenler yazımızın devamında anlatılmaktadır.

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu almak için aşağıdaki MHRS internet adresini ve telefon numarasını kullanabilirsiniz.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr/

Telefon ile Randevu : 182 veya bilgi için tel: 362 543 24 72

Laboratuvar Sonuçları: Mevcut değil

MHRS ile İnternet üzerinden randevu alma sistemini bilmiyorsanız öğrenmek için buraya tıklayın.

Hastane Adı: Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma
Telefon :  362 543 24 72 – 362 543 01 48
Faks : 362 532 11 72
Web : http://www.bafraadsm.gov.tr
E-mail: [email protected]
Adres: Kızılırmak Mahallesi 19 Mayıs Caddesi NO:6/2

Bafra Ağız  ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma

Bafra Ağız ve diş sağlığı merkezi hastanesi hafta içi mesai saatleri: Sabah: 08:00 – 12:00  Öğle: 13:00 – 17:00 arasındadır. 17-20.00 arası mesai dışı çalışma vardır.


Daha Büyük Görüntüle

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Hastane Randevu Sistemi (MHRS) konusunda ve hastane bilgileri hakkında anlamadığınız veya eksik bulduğunuz, takıldığınız bir yer olursa aşağıda bulunan yorum sayfamızdan bize sorabilirsiniz.

Sayfanın Konuları: Bafra Ağız ve Diş Hastanesi Diş Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, Bafra Ağız ve Diş Hastanesi Online Diş Randevusu Alma, Bafra Ağız ve Diş Hastanesi randevu nasıl alınır randevu almak, Bafra Ağız ve Diş Hastanesi Telefondan Randevu Alma, Hastane Randevu Alma, Bafra Ağız ve Diş Hastanesi Diş Sağlığı Hastanesi randevu alma,  Bafra Ağız ve Diş Hastanesi Diş Numarası Alma, Diş Sırası Alma, Diş Protezi Randevu alma, Protez randevu, Diş Tedavi randevu

DMCA.com

Yorumlar

  1. Mustafa dilmaç diyor ki:

    : Rizeliler şimdi Ağız tokluğuna Tütün dikiyorlardı, Bafra ovasında; ve Böle lüks içinde yaşamalarını RÜYA larında göremezdiler Diyorum artık beni anlayın yaa yeter ama .!.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica