Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Aydın Devlet Hastanesi Randevu Alma, MHRS

10 Aralık 2013
209 kez görüntülendi

Aydın Devlet Hastanesi Girişi Resim

Aydın Devlet Hastanesi Randevu Alma – MHRS ile İnternetten Randevu Al 

Şu anda bulunduğunuz bu sayfamız, Aydın  Devlet Hastanesi Randevu Alma sistemi hakkında detaylı bilgi vermek için hazırlanmıştır. Bildiğiniz gibi Devlet hastanelerinden randevular artık MHRS ile alınıyor bu yüzden, Aydın Devlet Hastanesi randevu alma, ulaşım,sıra alma ve İnternet’ten online randevu almak için yazının devamındaki adımları takip edin lütfen.

Aydın Devlet Hastanesi MHRS Randevusu Alma 

Aydın Devlet Hastanesi Randevu, İnternet’ten MHRS ile Sıra Almak için aşağıdaki resmi İnternet adresini kullanabilir veya telefon numaralarını arayabilirsiniz. MHRS ile nasıl hastane randevusu alınacağını bilmiyorsanız öğrenmek için buradaki yazımıza göz atın.

 Aydın  Devlet Hastanesi Randevu Alma, İnternetten MHRS ile Randevu Al

Hastane Adı:  Aydın Devlet Hastanesi Randevu Alma
Telefon : 0 256 213 90 00
Faks :  0 256 212 14 30
Adres : Hasan Efendi Mh. Kızılay cad. No :13, 09100 Aydın
Web:  http://www.adh.gov.tr
E-Posta: [email protected]

Randevu Telefonu: 182 – Santral: 213 90 00
Online Randevu : http://www.hastanerandevu.gov.tr/
Laboratuvar Tahlil Sonuçları: http://ehbys.fonetyazilim.com:8280/09002/login.aspx?ReturnUrl=onlineislemler/labsonuc.aspx


Daha Büyük Görüntüle

Aydın Devlet Hastanesi Randevu Alma Sistemi hakkında anlamadığınız veya eksik bulduğunuz, takıldığınız bir konu varsa aşağıda bulunan yorum sayfamızdan bize sorabilirsiniz.

Sayfanın Konuları: Aydın Devlet Hastane Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, Aydın Devlet Hastanesi Online Randevu alma, Aydın Devlet Hastanesi Randevu nasıl alınır randevu almak, Aydın Devlet Hastanesi Telefondan Randevu Alma, Aydın Devlet Hastanesi Numara Alma

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica