Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma, MHRS

30 Ocak 2014
768 kez görüntülendi

Aydın Diş Hastanesi Resim

Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma – Aydın Diş Hastanesi MHRS Randevu Al

Bu sayfamızı, Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu alma ve  İnternet’ten online randevu alma sistemi değiştiği için ziyaretçilerimizi mhrs ile Aydın adsm randevu alma konusunda detaylı bilgilendirmek için hazırladık. Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden mhrs ile İnternet’den online randevu almak için yapmanız gerekenler yazımızın devamında anlatılmaktadır.

Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinden Randevu almak için aşağıdaki MHRS internet adresini ve telefon numarasını kullanabilirsiniz.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr/

Telefon ile Randevu : 182 veya bilgi için danışma hattı : 312 46 31

Yandal Randevu: –

MHRS ile İnternet üzerinden randevu alma sistemini bilmiyorsanız öğrenmek için buraya tıklayın.

Hastane Adı: Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Adres: Kemer Mah. Zeytinlik Cad. No:1 / AYDIN
Telefon:   0 (256) 219 76 90
Faks:   0 (256) 219 76 93
Web :  http://www.aydinadsm.saglik.gov.tr
Email: [email protected]

Aydın Ağız  ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Çalışma saatleri Aydın Ağız ve diş sağlığı merkezi hastanesi  Hafta içi her gün 08:00 – 17:00, Vardiya Kliniği Hafta içi 17:00 – 23:00, Hafta sonu ve Resmi Tatillerde 08:00 – 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Yemeğe çıkma saatileri ise 12:00-13:00 ve 17:00-18:00 olarak düzenlenmiştir.

Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası


Daha Büyük Görüntüle

Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hastane Randevu Sistemi (MHRS) konusunda ve hastane bilgileri hakkında anlamadığınız veya eksik bulduğunuz, takıldığınız bir yer olursa aşağıda bulunan yorum bölümümüzden bize sorabilirsiniz.

Sayfanın Konuları: Aydın Ağız ve Diş Hastanesi Diş Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, Aydın Ağız ve Diş Hastanesi Online Diş Randevusu Alma, Aydın Ağız ve Diş Hastanesi randevu nasıl alınır randevu almak, Aydın Ağız ve Diş Hastanesi Telefondan Randevu Alma, Hastane Randevu Alma, Aydın Ağız ve Diş Hastanesi Diş Sağlığı Merkezi randevu alma,  Aydın Ağız ve Diş Hastanesi Diş Numarası Alma, Diş Sırası Alma, Diş Protezi Randevu alma, Protez randevu, Diş Tedavi randevu

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica