Ayazma Plajı Nerede ve Nasıl Gidilir?

7 Ağustos 2013
377 kez görüntülendi

Ayazma Halk Plajı Resim

Şile Halk, Ayazma Plajı Nerede ve Nasıl Gidilir? Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

İstanbul’un Şile ilçesinde bulunan ve buradaki yazımızda bahsettiğimiz, İstanbul’a yakın denize girilebilecek tatil yerlerinden biri olan Ayazma Plajına nasıl gidilir? Ayazma Plajı nerede Plaj hakkında adres, ulaşım ve harita bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu plajda bulunduysanız Ayazma Plajı veya farklı plajlar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Ayazma Plajı Nerede, Nasıl Gidilir?

Plaj Hakkında Bilgiler:

Şile’nin giriş tarafında yer alan ve en geniş plajlarından biri olan Ayazma Plajı, Şile Halk Plajı olarak da bilinmektedir. Şile Belediyesi yaz sezonun da halkın güvenliği ve rahat bir ortamda denize girebilmesi için pek çok önlem almaktadır. Ayazma Plajın da 35 cankurtaran 2 adet Ambulans her gün göreve hazır olarak bekletilmektedir. Ambulans sayısı hafta sonları kalabalık olması nedeniyle 4’e kadar çıkartılmaktadır. Ambulanslar; Ayazma, Ağlayankaya, Uzunkum ve Sofular plajlarında görev yapmaktadır.

Ek olarak merak edenler ve bilmeyenler için belirteyim Ayazma Plaja giriş ücreti alınmamaktadır. Şile halk plajına giriş ücretsizdir.

Şile Ayazma Halk Plajına Ulaşım;

Adresi: Merkez, Şile / İstanbul

Ayazma Plajı Resimleri, Fotoğrafları

Ayazma Plajının denizi nasıl diye soracak olursanız, plaj temiz olmakla birlikte çok az yosun bulunmaktadır, yukarıda yer alan resimleri incelerseniz daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Plaj hakkında yorum ve görüşlerinizi eksik etmeyin lütfen.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica