Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Avşa Eğlence ve Gece Hayatı

23 Haziran 2013
486 kez görüntülendi

 

 

tanz_disco_avşa_adası
 

Avşa Eğlence ve Gece Hayatı

Tatile gitmek isteyen İstanbulluların son yıllardaki favorisi olan Avşa Adası, hem plajı hem otelleri, hem doğal güzellikleri hem de gece hayatı ile beğeni topluyor. Oldukça büyük bir plaja sahip olan ada, yaz aylarında, özellikle hafta sonları oldukça kalabalık bir hal alıyor.

Gündüzleri plajlarda oturacak yer bulmak mümkün olmazken, geceleri eğlence mekanları dolup taşıyor. Hal böyle olunca da Avşa, özellikle gençlerin ve gece hayatı düşkünlerinin mekanı haline geliyor. 

Hem denizi hem de güneşi ile çok tercih edilen Avşa’nın bir özelliği de güzel eğlence kulüplerine sahip olması. Tanz, Liatris ve Arena gibi mekanları ile ünlü olan adada, ister canlı müzik isterseniz de disko tarzı mekanlarda sabaha kadar eğlenebilirsiniz.

Arena disco avşa adası

1983 yılından bu yana Avşa adasının sakinlerine hizmet veren Tanz, hem konumu hem de kalitesi ile adanın en güzel eğlence mekanlarının başında geliyor. Hemen hemen adanın her yerinden görebileceğiniz bir konumda yer alan Tanz, turizm sektörünün gelişmesi ve kalite beklentilerinin artması ile, her geçen gün kendisini daha da geliştirmekte ve adanın eğlence hayatına yenilik getirmektedir. 4 farklı atmosferdeki barı, Amerikan şarabı, şelalesi, sıcak ve soğuk içecek servisleri ile Avşa adasının vazgeçilmezi olan Tanz, gençlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Liatris disco avşa adası

Avşa’nın en kaliteli mekanlarından bir diğeri de Liatris club. Kaliteli bir eğlence anlayışını tarz olarak benimseyenlerin adresi Liatris, çeşitli VIP partiler, özel showlar, dansçılar, kaliteli ekibi ve bar’ı ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Eğlence hayatına adım attığı ilk günden bu yana profesyonel DJ ekipleri ile hizmet veren Liatris Club, Türkiye’nin en ünlü mekanlarını aratmayacak kalitede. Avşa’ya yolunuz düştüğünde, eğlenmek için hem Tanz hem de Liatris Club’ı tercih edebilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica