Avşa Adası Yazlık Fiyatları

23 Haziran 2013
666 kez görüntülendi

 

 

Çınar koyu avşa adası nasıldır

 

Avşa Adası Yazlık Fiyatları Balıkesir’in Marmara ilçesine bağlı bir ada olan Avşa Adası, İstanbulluların favori tatil mekanları arasında yer alıyor. Deniz otobüsü ile İstanbul’a 2.5 saat mesafede olan Avşa, tatili İstanbul’a yakın bir yerde yapmak isteyenler için ideal. Özellikle yazlıkçıların fazla olduğu adada, birçok farklı merkezde yazlık bulmak mümkün. Plajı ve güneşi ile meşhur olan Avşa’da yazlık fiyatları ise değişiklik gösteriyor.

Her tatil mekanında olduğu gibi Avşa’da da yazlıkçılar bulmak mümkün. Özellikle plaja yakın konumdaki evlerde, genellikle yazlıkçılar oturuyor. Onların yanı sıra, butik otele çevrilen ya da kiralanan daireler de mevcut. Avşa’dan yazlık almak isterseniz, ihtiyaçlarınızı ön planda tutmanızda yarar var. 2-3 kişilik bir aile için 3 katlı bir villa, gereğinden fazla büyük olabilir. Ancak bütçeniz böyle bir ev için uygunsa, Avşa’da Villa fiyatları 150.000 TL ile 300.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Avşa Adası Yazlık Villa Resim

Avşa’da villalar, genellikle denize ve merkeze çok yakın konumda. Genellikle ailelerin yaşadığı villa ve ev tipi yazlıkçılar bölgesinde, marketler, çeşitli ihtiyaçlarınız için yakınınızda. Onun yanı sıra, merkeze yürüme mesafesinde olan evler, birbirleri ile ne iç içe ne de uzak konumda. Ayrıca villalar, genellikle bahçeli, havuzlu ve teraslı olduğundan, burada rahatlıkla misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Avşa’da yazlık sahibi olmak için pahalı villalar, büyük evler satın almanız gerekmiyor. Oldukça ekonomik bütçelere, yine merkezi noktalarda yazlık sahip olmak mümkün. Avşa’nın en güzel bölgelerinden birinde, marketlere, plaja, kafelere 5-10 dakika yürüme mesafesinde, 3-4 kişilik bir aile için uygun yazlıkları ortalama 50.000 ile 75.000 TL arasında  değişen rakamlara satın alabilirsiniz. 2-3 katlı evlerin her bir dairesini bu şekilde satın almak mümkün. Dilerseniz en üst kat, dilerseniz de bahçe katını satın alabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

    Yorum Yaz

    Yandex.Metrica