Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Autodrom Nerede, Nasıl Gidilir?

13 Haziran 2013
420 kez görüntülendi

Autodrom Nerede, Nasıl Gidilir? –  Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

Autodrom Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Tuzla ilçesine bağlı Orhanlı semti Mescit mahallesinde yer alan Autodrom sürüş teknikleri eğitim kompleksi mekanına nasıl gidilir?, Autodrom nerede, Tuzla-Orhanlı’da 95.000 m2 arazi üzerine kurulu olan Autodrom, TEM yolu Sabiha Gökçen Havaalanı-Kurtköy çıkışına 4.5 km., E-5 Aydınlı-İçmeler çıkışına 6 km. ve İstanbul Park Pisti’ne de 5 km. uzaklıktadır.

Autodrom ileri sürüş teknikleri eğitim kompleksi mekanı hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu mekanda bulunduysanız Autodrom veya farklı mekanlar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Autodrom Nerede, Nasıl Gidilir?

Mekan Hakkında Bilgiler;

İstanbul, Ankara ve İzmir tesislerinde faaliyetlerini sürdüren Autodrom, T.C Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış ilk ve tek sürüş teknikleri eğitim kompleksidir. 7’den 70’e herkesin öğretici ve eğlenceli zaman geçirebileceği Autodrom, karting pisti, sürüş teknikleri eğitim alanları, trafik eğitim pisti, off-road parkuru, restaurant, toplantı salonları ve açık / kapalı aktivite alanlarından oluşmaktadır. Autodrom, haftanın 7 günü, firmaların tanıtım, test sürüşleri, seminer gibi etkinliklerine de ev sahipliği yapmaktadır.Tuzla-Orhanlı’da 95.000 m2 arazi üzerine kurulu olan Autodrom, TEM yolu Sabiha Gökçen Havaalanı-Kurtköy çıkışına 4.5 km., E-5 Aydınlı-İçmeler çıkışına 6 km. ve İstanbul Park Pisti’ne de 5 km. uzaklıktadır.

Autodrom_Sürüş

Autodrom Adres, Ulaşım, Toplu Taşıma Bilgileri;

E-5’ten Geliş; E-5’ten Tuzla istikametine doğru giderken İçmeler-Aydınlı Orhanlı kavşağından “Aydınlı-Orhanlı” yönünü takip edin. Aydınlı girişindeki lambalı dönel kavşağı düz geçin, sağda Shell benzin istasyonu olan Deri Organize Sanayi Bölgesi kavşağına geleceksiniz. Bu kavşağın sol tarafından Orhanlı istikametine devam edin. Yaklaşık 1 kilometre sonra sol tarafta Autodrom tabelasını göreceksiniz.

TEM (E-6)’den Geliş; Kurtköy – Sabiha Gökçen kavşağını geçtikten yaklaşık 1 km sonra, Orhanlı çıkışından çıkın. Gişeleri geçtikten yaklaşık 400 metre sonra Kurtköy ayrımına girmeyip, 200 metre sonra ki 2. çıkıştan Orhanlı istikametinde ilerleyin. Yaklaşık 3 km sonra Orhanlı merkeze ulaşacaksınız. Orhanlı merkezden sağa dönüp, ileride solda Petrol Ofisi Benzin İstasyonu-Sidoma Hotel’i geçtikten yaklaşık 500 metre kadar sonra sağ tarafta Autodrom tabelasını göreceksiniz.

Adres : Mescit Mah. Demokrasi Cad. No:19 Tuzla 34956 / İSTANBUL
Tel : 90 (216) 394 42 42 (PBX) – Fax : 90 (216) 394 42 39
Web: www.auto-drom.com
GPS Koordinat: +40° 53′ 19.46″, +29° 21′ 9.90″

Ankara Autodrom
Adres: İstanbul Yolu 18. km Hipodrom – Batıkent / ANKARA
Tel: 444 03 10

İzmir Autodrom
Çanakkale Caddesi 80. Sok. No: 32
Pınarbaşı – Bornova / İZMİR
Tel: 444 03 10
e-posta: [email protected]


Daha Büyük Görüntüle

Autodrom Otopark Bilgileri;

Mekana ait park alanı mevcuttur.

Autodrom Oturma Planı Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica