Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

ATV Kapanmadan Kazan Başvuru Formu

28 Nisan 2013
2.834 kez görüntülendi

ATV Kapanmadan Kazan Başvuru Formu – Kapanmadan Kazan Yarışmasına Nasıl Gidilir?

ATV Kapanmadan Kazan Başvuru Formu

Çok yakında ATV televizyon kanalında başlayacak olan, Kapanmadan Kazan Yarışma programına izleyici, seyirci veya yarışmacı olarak nasıl gidilir? Kapanmadan Kazan Yarışma programına nasıl katılırım? Başvuru formu nerede? Kapanmadan Kazan Mülakat nasıl gibi bütün bu sorularınızın cevabı bu sayfamızda yer alacaktır.

Kapanmadan Kazan Yarışma programı henüz yayınlanmaya başlamadı ama ama çok yakında başlayacak Kapanmadan Kazan yarışması hakkında bilgileri bu sayfamızdan paylaşmayı düşündüm, umarım yararlı bir bilgi olur evet konumuza geri dönecek olursak konumuz,

Kapanmadan Kazan Yarışmasına Nasıl Gidilir? evet aşağıda yazdığım gibi gidilir. Kapanmadan Kazan Yarışmasına katılanlar yorum yazmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

ATV Kapanmadan Kazan Yarışması Hakkında Bilgiler

Bir oda dolusu ödül, Zamana karşı yarışan iki yarışmacı. Bilgine ve hızına güveniyorsan. Partnerini seç , hediyeleri topla!
Dikkat et kapıya sıkışma! “Kapanmadan Kazan ” çok yakında atv de.

Kapanmadan Kazan Yarışmasının Formatı Nedir?

Türkiye’nin en çok izlenilen özel televizyon kanallarından biri olan ATV çok yeni bir proje ile izleyicilerine merhaba demeye hazırlanıyor Atv ekranlarında başlayacak olan yeni yarışma programın adı Kapanmadan Kazan. Yarışma formatında ise bir oda dolusu ödül saçılıyor.

Zaman, bilgi birikimi ve ve çevikliğin ön plana çıktığı yarışmada sizler de kendinize güveniyorsanız ben başarırım katılmak istiyorum diyorsanız yazımızın sonunda paylaşacağımız kayıt sayfası üzerinden online olarak katılabilirsiniz.

ATV Kapanmadan Kazan Yarışması Başvuru Formu

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Kapanmadan Kazan yarışma programına katılmak için aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısına tıklayın: http://anket.turkuvazyayin.com.tr/

Sayfanın Konuları:   Kapanmadan Kazan mülakat, Kapanmadan Kazan kimler katılabilir, Kapanmadan Kazan nasıl katılınır, Kapanmadan Kazan izleyici olarak nasıl katılınır, Kapanmadan Kazan yarısmasına nasıl gidilir, Kapanmadan Kazan yarışmasına seyirci olarak nasıl gidilir,Kapanmadan Kazan yarışmasına nasıl gidilir, Kapanmadan Kazan, Kapanmadan Kazan oyunu, Kapanmadan Kazan yarışma, Kapanmadan Kazan, Kapanmadan Kazan seyirci olarak nasıl gidilir, Kapanmadan Kazan programına nasıl gidilir

DMCA.com

Yorumlar

 1. barış karaağaç diyor ki:

  yarışmayı seven biri olarak bende yarışmak istiyorum

 2. iloş diyor ki:

  kaç yaşa kadar

 3. Marmara Haber diyor ki:

  yukarıda bulunan başvuru formunu doldurarak yarışmaya başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 4. murat okumuş diyor ki:

  yarısmaya katılmak istıyorum

Yorum Yaz

Yandex.Metrica