ATV Güven Bana Başvuru Formu

27 Şubat 2013
577 kez görüntülendi

ATV Güven Bana Başvuru Formu – Güven Bana Yarışmasına Nasıl Gidilir?

Atv ekranlarında hafta içi salı ve perşembe günleri saat 23:15’de yayınlanan Tamer Karadağlı’nın sunuculuğunu yaptığı, Güven Bana Yarışma programına izleyici, seyirci veya yarışmacı olarak nasıl gidilir? Güven Bana Yarışma programına nasıl katılırım? Başvuru formu nerede? Güven Bana Mülakat nasıl gibi bütün bu sorularınızın cevabı bu sayfamızda. ATV Güven Bana Başvuru Formu Doldur.

ATV Güven Bana Başvuru Formu

Güven Bana Yarışma programına ben hiç katılmadım ama araştırdım buldum ve bu sayfamızdan paylaşmayı düşündüm, umarım yararlı bir bilgi olur evet konumuza geri dönecek olursak konumuz Güven Bana Yarışmasına Nasıl Gidilir? evet aşağıda yazdığım gibi gidilir. Güven Bana Yarışmasına katılanlar yorum yazmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

ATV Güven Bana Yarışması Hakkında Bilgiler

500 bin tl para ödülü için hiç tanımadığınız biriyle hem ortak hem rakip olmanız gerekirse ona güvenir misiniz? yoksa yarı yolda bırakır mısınız? Daha önce hiç tanışmamış iki yarışmacı, stüdyoda 500 bin TL ödül için yarışıyor. Stüdyoya aileleriyle gelen yarışmacıların tek sınavı bilgi düzeyleri değil, aynı zamanda güven düzeyleriyle de ilgili.

Beraber verdikleri cevaplarla ortadaki para ödülü büyüyor. Farklı sosyal statüde iki yarışmacı aynı para ödülü için bir araya geliyor. Bu yarışmada en çok bilen değil, ortaklıktan ayrılmak isteyen para ödülünü kazanıyor. Yarışmanın sonuna kadar giden ortaklığı bozmayan, kahraman olacak. Ve soruyoruz? Para mı kazanacak, yoksa güven mi? Hırslara ne kadar gem vurulacak.

“Güven Bana” Salı ve Perşembe günleri saat 23:15’de ATV Ekranlarında sizleri kazanmaya davet ediyor.

ATV Güven Bana Yarışması Başvuru Formu

ATV Güven Bana Yarışması Başvuru Formu

ATV ekranlarında yayınlanan Tamer Karadağlı’nın sunduğu Güven Bana yarışma programına katılmak için aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısı için BURAYA TIKLAYIN.

Güven Bana – Seyirci Başvuru Formu:

Daha fazla video, resim,fragman ve geçmiş bölümleri için web adresi: http://www.atv.com.tr/programlar/guven-bana

Sayfanın Konuları: Güven Bana mülakat, Güven Bana kimler katılabilir, Güven Bana nasıl katılınır, Güven Bana izleyici olarak nasıl katılınır, Güven Bana yarısmasına nasıl gidilir, Güven Bana yarışmasına seyirci olarak nasıl gidilir,Güven Bana yarışmasına nasıl gidilir, Güven Bana, Güven Bana oyunu, Güven Bana yarışma, Güven Bana, Güven Bana seyirci olarak nasıl gidilir, Güven Bana programına nasıl gidilir

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica