Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Athena Konseri

4 Nisan 2012
873 kez görüntülendi

Athena Konseri – Bronx Pi Sahne, İstanbul – Bilet Fiyatı – 06 Nisan 2012 Saat 21:00

Her kesimin severek dinlediği 12 Dev Adam projelesi ile ses getiren 49. Eurovision Şarkı Yarışması ülkemizi başarı ile temsil ederek 4.olan, güzel ülkemizin sayılı rock  gruplarından biri olan severek takip ettiğimiz, sahne performansları tartışılmaz, Athena Konseri ne zaman? Athena Konseri nerede? ve bilet fiyatları ne kadar? Athena Konserinin mekanı neresi? konser hakkında bütün sorularınızın cevabı, Bronx İstanbul ulaşım ve iletişim bilgilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

1987 yılında müzik yapma sevdasına kapılan Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşlerin Pentegram’ın gitaristi Ümit Yılbar’dan gitar dersi almaya başlamasıyla, Athena macerası da başlamış oldu.

Dönem içerisinde birçok başarılı işe imza atan Athena, ülkemizin marşı haline gelen ve büyük yankı uyandıran 12 Dev Adam projesiyle ses getirdi.

49. Eurovision Şarkı Yarışması için Athena ile yapılan görüşmeler sonucunda yapılan anlaşmayla grup yarışmaya katıldı. “For Real” şarkısıyla yarışmadaki yerini alan Athena 195 puanla 4. oldu. For Real 4. olmasına rağmen şarkı Türk halkı tarafından büyük takdir topladı.

Bir süredir İngiltere’de yaşayan Gökhan ve Hakan kardeşler 2010 yılının Mayıs ayında “Pis” adlı stüdyo albümünü yayınladı.

Athena –  Bronx Pi Sahne  Konseri’nin Bilet Fiyatları;

Ayakta – 45.00 TL

Ayrıntılı bilgi ve biletleri http://www.biletix.com/etkinlik/NKP26/TURKIYE/tr adresinden online olarak temin edebilirsiniz.

Mekan, Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgiler, Notlar:

– 18 yaş sınırı vardır.
– Kapı açılış 21:00
– Organizatör firma etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etmek kaydı ile içeri almama hakkına sahiptir.

Mekan Hakkında Bilgiler:

Bronx Pi Sahne, İstanbul,  Ulaşım,Otopark ve  Harita Bilgileri İçin Buraya Tıklayın.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica