Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma, MHRS

7 Şubat 2014
158 kez görüntülendi

Artvin ADSM giriş resim

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma – Artvin Diş Hastanesi MHRS Randevu Al

Bu sayfamızı, Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu alma ve  İnternet’ten online randevu alma sistemi değiştiği için ziyaretçilerimizi mhrs ile Artvin adsm randevu alma konusunda detaylı bilgilendirmek için hazırladık. Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden mhrs ile İnternet’den online randevu almak için yapmanız gerekenler yazımızın devamında anlatılmaktadır.

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinden Randevu almak için aşağıdaki MHRS internet adresini ve telefon numarasını kullanabilirsiniz.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr/

Telefon ile Randevu : 182 veya bilgi için danışma hattı : 212 83 06

Yandal Randevu: –

MHRS ile İnternet üzerinden randevu alma sistemini bilmiyorsanız öğrenmek için buraya tıklayın.

Hastane Adı: Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Adres: Merkez, 08000 Artvin Merkez/ARTVİN
Telefon:   0 (466) 212 83 06
Faks:   –
Web :  http://www.adsmartvin.gov.tr/
Email: [email protected]

Artvin Ağız  ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Çalışma saatleri Artvin Ağız ve diş sağlığı merkezi hastanesi  Hafta içi her gün 08:00 – 17:00, Vardiya Kliniği Hafta içi 17:00 – 23:00, Hafta sonu ve Resmi Tatillerde 08:00 – 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Yemeğe çıkma saatileri ise 12:00-13:00 ve 17:00-18:00 olarak düzenlenmiştir.

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası


Daha Büyük Görüntüle

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hastane Randevu Sistemi (MHRS) konusunda ve hastane bilgileri hakkında anlamadığınız veya eksik bulduğunuz, takıldığınız bir yer olursa aşağıda bulunan yorum bölümümüzden bize sorabilirsiniz.

Sayfanın Konuları: Artvin Ağız ve Diş Hastanesi Diş Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, Artvin Ağız ve Diş Hastanesi Online Diş Randevusu Alma, Artvin Ağız ve Diş Hastanesi randevu nasıl alınır randevu almak, Artvin Ağız ve Diş Hastanesi Telefondan Randevu Alma, Hastane Randevu Alma, Artvin Ağız ve Diş Hastanesi Diş Sağlığı Merkezi randevu alma,  Artvin Ağız ve Diş Hastanesi Diş Numarası Alma, Diş Sırası Alma, Diş Protezi Randevu alma, Protez randevu, Diş Tedavi randevu

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica