Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

Arrow 5. Sezon Onayı Aldı, Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak ?

24 Haziran 2016
46 kez görüntülendi

Yabancı ve yerli dizi severlerin merakla beklediği dizlerden biri olan Arrow’un yeniz sezon bölümleri ne zaman başlayacak özellikle merak ediliyor. Dizi severlerin ve dizinin en sıkı takipçilerinin cevabını öğrenmek istediği bu sorunun cevabını bizde gerçekten merak ediyoruz.

Bir adamın ada içerisin de ki yaşamından sonra hayat geri dönüşünü tema olarak ve ana konu olarak belirleyen dizi ilk zamanlar da olmasa da sonradan gerçekten bir hayli büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı.  Geçen sezon ve önceki sezonları ile birlikte gerçekten bir hayli büyük bir hayran kitlesine ulaşmasının yanı sıra her sezon hayranlarını yeni bir maceraya sürüklemesi ile de hayran kitlesi tarafından beğeni ile izleniyor.

arrow-baslama-tarihi

Her bölüm yeni bir sürpriz ve aksiyon ile hayranlarının karşısına çıkan bu dizi gerçekten çok kısa bir süre içerisin de büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı. Bunun yanı sıra yabancı dizlerde görmeye alıştığımız klasik konular da değil bu şekilde maceracı bir konu ele alması da büyük bir yankı uyandırdı. Ayrıca Arrow dizisinin birçok hayran kitlesine ulaşmasının bir diğer nedeni ise çekim kalitesi ve replik cümlelerinin çok anlamlı olmasıdır. Tabi ki yönetmen ve başarılı oyuncu kadrosunun da bunda büyük bir etkisi mevcut olabilir.

arrow-yeni-sezon-ne-zaman-basliyor

Geçen sezonun bitimin de hayranlarını merak içerisin de bırakan o sahnesi ile hayranları daha dizi biter bitmez yeniz sezon ne zaman başlayacak gibi soruları yönettiler. Tüm dizi takipçilerinin sorduğu ve merak için de beklediği bu sorunun cevabı ise belli oldu. 8 Ekim 2016 tarihin de yeni sezonunun gösterime gireceği Arrow dizisi sevenlerini bir hayli sürpriz ile karşılayacak. Şimdiden tüm takipçilerine keyifli seyirler.

Arrow 5. Sezon Onayı Aldı, Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak ? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica