Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Arrow 2. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Başlayacak?

16 Mayıs 2013
1.733 kez görüntülendi

Arrow 2. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Başlayacak?

Arrow 2. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Başlayacak?

Arrow Dizisinin 2. Sezon 1. Bölüm yayın tarihi henüz kesinleşmedi. Ama Arrow takipçilerini sevindirecek çok güzel bir haberimiz var  Arrow 2. sezon onayını aldığı Mark Pedowitz tarafından doğrulandı. CW kanalında yayınlanan Arrow 2. Sezon bölümleri 2013 Sonbaharında seyirci karşısına çıkmak üzere bu sene çekimlerine başlanacak.

Dizi 2. sezon onayının ardından Arrow 2. sezon 1. Bölüm 2013 yılının sonbahar aylarında başlayacağını tahmin ediyoruz. Arrow 2. Sezon 1. Bölüm yayın tarihi kesinleştiği anda buradan sizlere bildireceğim arzu ederseniz konu altına e-posta adresinizi yorum olarak bırakın Arrow 2. Sezon kesin yayın tarihi açıklandığında sizi haber verelim.

Arrow 2. Sezon Onayını Aldı

Pedowitz açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: ”Geçen yıl amacımızın kendimizi dahada geliştirmek olduğunu söylemiştik. Yeni dizimiz Arrow’la seyirciyi memnun ettiğimizi düşünüyoruz. Çarşamba akşamları ekranlara gelen Supernatural ve Perşembegünü ekranlara gelen The Vampire Diaries de aynı şekilde başarılarını sürdürmeyedevam ediyor. Supernatural, Arrow ve The Vampire Diaries sadece televizyondadeğil sosyal medyada da oldukça dikkat çeken yapımlar. Bu dizilerin geleceksezonda devam edeceğini bilmek bizleri mutlu ediyor.”

Bu sezonun hitlerinden olan Arrow, ilk bölümüyle 2009’dan beri CW’da yayınlanandiziler arasında en iyi açılışı yaptı. Şuanda da kanalın en çok izlenen dizilerindenbirisi. Gelecek sezon 5. Sezonuyla ekranlara gelecek olan The Vampire Diaries ise kanalın en çok izlenen dizisi. Televizyondaki başarısının yanında sosyal ortamdakibaşarısı da küçümsenecek gibi değil. Son olarak Trendrr’ in yaptığı sosyal medyadaen başarılı diziler listesinde 21-27 Ocak arasında 1. Sırayı The Vampire Diaries aldı.

Winchester Kardeşlerin de şeytani güçlerler şavaşları dokuzuncu sezonda devamedecek. Bu sene Çarşamba günlerini Arrow’la paylaşan Supernatural’in reytinglerinde de artış yaşandı. Toplamda %15, yetişkinlerde %10luk reyting artışıgösteren Supernatural da gelecek sezon bizlerle beraber olacak.

(Posterin büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

Arrow Posteri

Arrow 2. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Başlayacak? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

 1. beres diyor ki:

  arrow 2. sezon tarihi için hatırlatma çok iyi olur..

 2. humeyra diyor ki:

  ıns haber verırsınız tesekkurler smdıden :)

 3. Mert diyor ki:

  2.sezon başlayacağı tarih hakkında bilgilendirirseniz sevinirim:) şimdiden teşşekürler

 4. aleyna diyor ki:

  Başladıgında bilgilendirirseniz sevnirim şimdiden teşşekkurler :)

 5. Adem diyor ki:

  Bu arada arrow icin bilgi istemiştim 2.sezona dair

 6. Adem diyor ki:

  Başladıgında bilgilendirirseniz sevnirim şimdiden teşşekkurler

 7. Celil Duman diyor ki:

  arrow 2. sezon başlayacağı tarih hakkında bilgilendirilmek istiyorum…

Yorum Yaz

Yandex.Metrica