Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Arrow 1. Sezon 19. Bölüm Ne Zaman? (FRAGMAN)

28 Mart 2013
435 kez görüntülendi

Arrow 1. Sezon 19. Bölüm Ne Zaman? Arrow 1. Sezon Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Arrow 1. Sezon 19. Bölüm Ne Zaman? (FRAGMAN)

Arrow dizisinin yeni bölümü, yani Arrow 1. Sezon 19. Bölümü 3 Nisan, 2013 Çarşamba günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Unfinished Business” olduğu açıklandı. Ek olarak Arrow 1. Sezon 19. Bölüm Konusuna Arrow hangi kanalda, saat kaçta? ve Arrow 1. Sezon 19. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Dizi The CW Kanalında yayınlanıyor. Türkiye’de ise Dizimax vice kanalında yayınlanıyor.

Arrow 1. Sezon 19. Bölüm Fragmanı

[pro-player width=’580′ height=’375′ type=’video’ image=’http://www.marmaragundem.org/wp-content/uploads/2013/03/Arrow_Unfinished_Business.jpg’]http://video2.sinetif.com/dizi/2013/04/arrow1x19.mp4[/pro-player]

Arrow (Ok) kısa konusu: Milyarder bir çapkın olan Oliver Queen korkunç bir deniz kazasından sonra hayatında yeni bir sayfa açar. Beş yıl boyunca bulunamayan ve öldüğü zannedilen Oliver sonunda Büyük Okyanus’un ortasındaki tropik bir adada bulunur. Oliver Starling City’e, evine geri döner. Kendisini karşılayan annesi Moira, kız kardeşi Thea ve en iyi dostu Tommy Oliver’ın son beş sene içinde yaşadığı şeyler yüzünden çok değiştiğini fark ederler. Birçok süper kahraman gibi Oliver da dönüştüğü adamı insanlardan saklamak ister ama bir taraftan da eskiden işlediği günahların bedelini ödemeye de kararlıdır. Bu nedenle suçlularla mücadele etmek ve şehrin eski ününe kavuşmasını sağlamak için gizli Arrow kişiliğini yaratır.

Arrow 1. Sezon 19. Bölüm Posteri

Arrow Posteri

(büyük hali için posterin üzerine tıklayın.)

Arrow 1. Sezon 19. Bölüm yani dizinin yayınlanacak en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

Arrow 1. Sezon 19. Bölüm Ne Zaman? (FRAGMAN) Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica