Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma, MHRS

13 Şubat 2014
157 kez görüntülendi

Ardahan Diş Hastanesi Resim Bina

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma – Ardahan Diş Hastanesi MHRS Randevu Al

Bu sayfamızı, Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu alma ve  İnternet’ten online randevu alma sistemi değiştiği için ziyaretçilerimizi mhrs ile Ardahan adsm randevu alma konusunda detaylı bilgilendirmek için hazırladık. Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden mhrs ile İnternet’den online randevu almak için yapmanız gerekenler yazımızın devamında anlatılmaktadır.

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinden Randevu almak için aşağıdaki MHRS internet adresini ve telefon numarasını kullanabilirsiniz.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr/

Telefon ile Randevu : 182 veya bilgi için danışma hattı : 211 56 32

Yandal Randevu: –

MHRS ile İnternet üzerinden randevu alma sistemini bilmiyorsanız öğrenmek için buraya tıklayın.

Hastane Adı: Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Adres: Halil Efendi Mah. Şehitler Cad. Kaybaşı Sok. No: 1 Merkez / Ardahan
Telefon:   0 (478) 211 56 32
Faks:  0 (478) –
Web :  http://www.ardahanadsm.gov.tr/
Email: [email protected]

Ardahan Ağız  ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Çalışma saatleri Ardahan Ağız ve diş sağlığı merkezi hastanesi  Hafta içi her gün 08:00 – 17:00, Vardiya Kliniği Hafta içi 17:00 – 23:00, Hafta sonu ve Resmi Tatillerde 08:00 – 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Yemeğe çıkma saatileri ise 12:00-13:00 ve 17:00-18:00 olarak düzenlenmiştir.

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası


Daha Büyük Görüntüle

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hastane Randevu Sistemi (MHRS) konusunda ve hastane bilgileri hakkında anlamadığınız veya eksik bulduğunuz, takıldığınız bir yer olursa aşağıda bulunan yorum bölümümüzden bize sorabilirsiniz.

Sayfanın Konuları: Ardahan Ağız ve Diş Hastanesi Diş Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, Ardahan Ağız ve Diş Hastanesi Online Diş Randevusu Alma, Ardahan Ağız ve Diş Hastanesi randevu nasıl alınır randevu almak, Ardahan Ağız ve Diş Hastanesi Telefondan Randevu Alma, Hastane Randevu Alma, Ardahan Ağız ve Diş Hastanesi Diş Sağlığı Merkezi randevu alma,  Ardahan Ağız ve Diş Hastanesi Diş Numarası Alma, Diş Sırası Alma, Diş Protezi Randevu alma, Protez randevu, Diş Tedavi randevu

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica