Marmara Gündem - 09 Mart 2020, Pazartesi

Antalya Medical Park Hastanesi Randevu Alma

15 Kasım 2012
1.101 kez görüntülendi

Antalya Medical Park Hastanesi Randevu Alma

Bu internet sayfamız Antalya Medical Park Hastanesi online randevu sistemi hakkında detaylı bilgi vermek için hazırlanmıştır. Antalya Medical Park Hastanesi internet’den online randevu almak için yazının devamındaki adımları takip edin lütfen.

Antalya Medical Park Hastanesi Randevu Alma

Antalya Medical Park Hastanesi Randevu Alma

Antalya Medical Park Hastanesi Randevu Almak için aşağıdaki resmi internet adresini kullanabilir ve telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Online Randevu : http://www.medicalpark.com.tr/e-randevu

Telefonla Randevu :  444 44 84

Laboratuvar Sonuçları: http://www.medicalpark.com.tr/e-sonuc

Hastane hakkında kısa bilgi: Akdeniz Bölgesi’nin en büyük özel hastanesi olan Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, uluslararası camiada saygın kabul gören akademisyenler ile sadece ülkemizde değil, Avrupa’da da en fazla tercih edilen transplantasyon (organ nakli) merkezi olmayı hedefliyor. Bir yıldan daha kısa bir süre içinde Türkiye’de, en düşük yan etki oranı ile en fazla sayıda organ nakli yapan merkez olmanın onurunu yaşıyor.

Medical Park Antalya Hastanesi İnternetten Randevu Alma, Online Randevu alma, Dahiliye Randevu Alma, Hariciye Göz Randevu Alma, Diş randevu alma, cildiye randevu, çocuk randevu alma, genel cerrahi, doğum randevu alma,kardiyoloji randevu, nöroloji randevu, ortopedi randevu, psikoloji psikiyatri randevu, radyoloji randevu, Üroloji randevusu için yukarıda bulunan siteden alabilirsiniz.

Hastane Adı: Antalya Medical Park Hastanesi Randevu Alma
Adres : Fener Mah. Tekelioğlu Cad. No:7 Lara Antalya
Telefon : 0 (242) 314 34 34
Faks : 0 (242) 314 30 30
E-Posta : [email protected]

Antalya Medical Park Hastanesi Randevu Alma bilgileri hakkında anlamadığınız veya eksik bulduğunuz, takıldığınız bir yer olursa çekinmeden aşağıda bulunan yorum sayfamızdan bize sorabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica