Antalya Manavgat Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
504 kez görüntülendi

Antalya Manavgat Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Antalya Manavgat Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Antalya Manavgat Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Antalya Manavgat Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Antalya Manavgat gelişimi için neler yapılabilir?

manavgat

Daha iyi bir Antalya Manavgat Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Antalya Manavgat Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Antalya Manavgat tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Antalya Manavgat haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Resmi İnternet Adresi: http://www.manavgat.gov.tr/

Antalya Manavgat Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Antalya Manavgat Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Antalya Manavgat Rehberi, önemli telefonlar, Antalya Manavgat haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Antalya Manavgat Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Antalya Manavgat Resmi Kurumları, Antalya Manavgat İle İlgili Bilgi, Antalya Manavgat Tarihi, Antalya Manavgat Rehberi, Antalya Manavgat Haberleri, Antalya Manavgat Fotoğrafları, Antalya Manavgat Gelenekleri, Antalya Manavgat Türküleri, Antalya Manavgat İstatistikleri, Antalya Manavgat Haritası, Antalya Manavgat Nöbetçi Eczaneleri, Antalya Manavgat Köyleri, Antalya Manavgat Ünlüleri, Antalya Manavgat Okulları, Antalya Manavgat Sağlık Kuruluşları.

Antalya Manavgat Kaymakamlığı Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica