Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Antalya Kumluca Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
754 kez görüntülendi

Antalya Kumluca Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Antalya Kumluca Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Antalya Kumluca Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Antalya Kumluca Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Antalya Kumluca gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Antalya Kumluca Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Antalya Kumluca Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Antalya Kumluca tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Antalya Kumluca haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Antalya Kumluca Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Antalya Kumluca Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Antalya Kumluca Rehberi, önemli telefonlar, Antalya Kumluca haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Antalya Kumluca Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Antalya Kumluca Resmi Kurumları, Antalya Kumluca İle İlgili Bilgi, Antalya Kumluca Tarihi, Antalya Kumluca Rehberi, Antalya Kumluca Haberleri, Antalya Kumluca Fotoğrafları, Antalya Kumluca Gelenekleri, Antalya Kumluca Türküleri, Antalya Kumluca İstatistikleri, Antalya Kumluca Haritası, Antalya Kumluca Nöbetçi Eczaneleri, Antalya Kumluca Köyleri, Antalya Kumluca Ünlüleri, Antalya Kumluca Okulları, Antalya Kumluca Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica