Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Antalya Kepez Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
1.076 kez görüntülendi

Antalya Kepez Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Antalya Kepez Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Antalya Kepez Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Antalya Kepez Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Antalya Kepez gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Antalya Kepez Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Antalya Kepez Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Antalya Kepez tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Antalya Kepez haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Antalya Kepez Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Antalya Kepez Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Antalya Kepez Rehberi, önemli telefonlar, Antalya Kepez haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.

Resmi Site Adresi: http://www.kepez.gov.tr/


Sayfanın konuları: Antalya Kepez Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Antalya Kepez Resmi Kurumları, Antalya Kepez İle İlgili Bilgi, Antalya Kepez Tarihi, Antalya Kepez Rehberi, Antalya Kepez Haberleri, Antalya Kepez Fotoğrafları, Antalya Kepez Gelenekleri, Antalya Kepez Türküleri, Antalya Kepez İstatistikleri, Antalya Kepez Haritası, Antalya Kepez Nöbetçi Eczaneleri, Antalya Kepez Köyleri, Antalya Kepez Ünlüleri, Antalya Kepez Okulları, Antalya Kepez Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

  1. by_berbat diyor ki:

    kaymakamlığımız çok yardımseverdir.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica