Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Ankara Yenimahalle Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
890 kez görüntülendi

Ankara Yenimahalle Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Ankara Yenimahalle Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Ankara Yenimahalle Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Ankara Yenimahalle Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Ankara Yenimahalle gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Ankara Yenimahalle Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Ankara Yenimahalle Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Ankara Yenimahalle tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Ankara Yenimahalle haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ankara Yenimahalle Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ankara Yenimahalle Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Ankara Yenimahalle Rehberi, önemli telefonlar, Ankara Yenimahalle haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Ankara Yenimahalle Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Ankara Yenimahalle Resmi Kurumları, Ankara Yenimahalle İle İlgili Bilgi, Ankara Yenimahalle Tarihi, Ankara Yenimahalle Rehberi, Ankara Yenimahalle Haberleri, Ankara Yenimahalle Fotoğrafları, Ankara Yenimahalle Gelenekleri, Ankara Yenimahalle Türküleri, Ankara Yenimahalle İstatistikleri, Ankara Yenimahalle Haritası, Ankara Yenimahalle Nöbetçi Eczaneleri, Ankara Yenimahalle Köyleri, Ankara Yenimahalle Ünlüleri, Ankara Yenimahalle Okulları, Ankara Yenimahalle Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica