Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma Hastanesi Randevu Alma

26 Aralık 2009
878 kez görüntülendi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.
Not : Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma Hastanesi İnternet Site Adresine Aşşağıdaki Bağlantılardan yada Sitemizin Üst Kisminda Bulunan Arama Formundan Ulasabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica