Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

26 Aralık 2009
1.746 kez görüntülendi

Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.
MHRS Online Randevu: http://85.111.7.201/Vatandas/index.jsp?saglikKurumuHastaneKodu=177044

Resmi Site Adresi:http://www.ulucanlargoz.gov.tr/

Bu Web Sayfası Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.
Not : Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet Site Adresine Aşşağıdaki Bağlantılardan yada Sitemizin Üst Kisminda Bulunan Arama Formundan Ulasabilirsiniz.

Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. ahmet diyor ki:

    verdiğiniz faydalı bilgiler için teşekkür ederim

  2. fırat diyor ki:

    ortodontoloji randevusu için alo 182 mhrs numarasındanmı randevu alacağım

Yorum Yaz

Yandex.Metrica